Премини към съдържанието
Breackk

Принтер - SCX - 4300 (Не принтира на целия лист)

Препоръчан отговор

Здравейте имам принтер Samsung SCX-4300,от 1 извистно време,когато принтирам нещо,ми излиза като в рамка.Правя го от настройките да е на целия лист обаче не става,може да се направи по-малко,но не и по-голямо.

Ето,как става - Публикувано изображение

Ако някой има представа,как мога да го оправя ще съм му благодарен да сподели :/

Редактирано от Breackk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Избираш ли в "Размер на листа = А4"(нещо подобно трябва да е).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В "Предпочитания за печат" в полето "Commonly Used Settings" при теб какво е избрано? Трябва да е "Стандарт".

Редактирано от krali (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Къде се намира това :wors: не го намирам никъде :/

Редактирано от Breackk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Даваш десен бутон върху картинката който ще принтираш >> избираш "Печат" >> "Напред" >> избираш твоя принтер >>> и под него е "Предпочитания за печат". Моя принтер е canon, а ОС е ХР, но би трябвало стъпките да са същите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прав си, по-различно е. Имах същия проблем с моя принтер, тогава се оправи от настройките.Къде, какво бутнах, не помня.За всеки случай сложи отметка на mm вместо на insh.Съжалявам, че повече не мога да помогна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прав си, по-различно е.

Имах същия проблем с моя принтер, тогава се оправи от настройките.Къде, какво бутнах, не помня.За всеки случай сложи отметка на mm вместо на insh.Съжалявам, че повече не мога да помогна.

Няма нищо,благодаря все пак :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Един въпрос - говориш за белите ивици отстрани от по около 5 мм... и от горе и отдолу пак толкова?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Един въпрос - говориш за белите ивици отстрани от по около 5 мм... и от горе и отдолу пак толкова?

От ляво/дясно/доло са по около 1-2 мм,а от горе около 2,5 см :/ На мен ми трябва на целия лист,обаче не става . . .излиза като в рамка,както се вижда на снимката. Редактирано от Breackk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всеки лазерен принтер си има минимум на margin-ите. Няма как да печати от край до край - просто физически няма как да стане, така са конструирани механиките и лазерите... Сега малко се съмнявам за горе - 2,5 см... би следвало да може да се намали до към 7-8 мм, но незнам как измества изображението което сет разтеглили от край до край...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.