Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

chopy

Превод на Епикриза от Български на Английски

Препоръчан отговор

Имали хора които могат да ми преведат ЕПИКРИЗА от Български на Английски? Става въпрос за епикриза на едно малко дете, което ще отиде на лечение в чужбина и епикризата и трябва да е на английски. Ето линк за епикризата тук Благодаря ви предварително! :yanim:

Редактирано от chopy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съветвам те да занесеш епикризата на фирма за легализация на медицински документи. Това за което молиш е нещо много сериозно, а всяка грешка в превода може да се окаже с лоши последствия. Освен това, според мен, във въпросната английска болница ще ти искат заверена от "заклет преводач" епикриза, а не просто аматьорски превод!

Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имали хора които могат да ми преведат ЕПИКРИЗА от Български на Английски? Става въпрос за епикриза на едно малко дете, което ще отиде на лечение в чужбина и епикризата и трябва да е на английски. Ето линк за епикризата тук Благодаря ви предварително! :yanim:

<{POST_SNAPBACK}>

Както и Neuton Gimic ти посочи , АБСОЛЮТНО задължително е да е преведена от специализирана фирма, която има право да прави такива преводи. Като същевременно се заинтересувай дали може да мине само с превода или трябва допълнителни заверки от консулски отдели или Министерството на здравеопазването например.

При различните документи различните страни имат различни изисквания.

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря за вниманието ,определено ми помогнахте! Така и ще постъпим мисля че сте напълно прави. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...