Премини към съдържанието
TpuHuTu

Необходимост от няколко драйвъра

Препоръчан отговор

Здравейте, реших да инсталирам ново XP, само че изникна проблема - какви драйвъри ще са ми необходими след това. Тъй като съм малко скаран с технологиите, не мога да се ориентирам добре. Ще съм благодарен ако някой ми каже каква информация, логове и т.н. са му е необходими, за да ми намери въпросните драйвъри за дъно, видео и т.н. P.S. Знам, че изглежда все едно искам някой да свърши работата вместо мен, но аз просто не мога :ph34r:

Редактирано от TpuHuTu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как да разберем с какъв хардуер разполагаме?

За дъно(тук се включват драйвери за чипсета и вградена периферия като LAN и Sound) - отваряш сайта на производителя на дънната ти платка, търсиш твоя модел и сваляш драйвера за XP. За видеокартата по същия начин - от сайта на AMD или nVidia намираш твоя модел и сваляш съответните драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на nologo , без който едва ли щях да се справя. Не ми помогна точно за драйвърите, но направи много повече от това!

Темата не е пълна, но е за затваряне, след като гореспоменатият човек види това съобщение.

Отново, благодаря, което може и да не е достатъчно, но е от сърце :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.