Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

TpuHuTu

Необходимост от няколко драйвъра

Препоръчан отговор

Здравейте, реших да инсталирам ново XP, само че изникна проблема - какви драйвъри ще са ми необходими след това. Тъй като съм малко скаран с технологиите, не мога да се ориентирам добре. Ще съм благодарен ако някой ми каже каква информация, логове и т.н. са му е необходими, за да ми намери въпросните драйвъри за дъно, видео и т.н. P.S. Знам, че изглежда все едно искам някой да свърши работата вместо мен, но аз просто не мога :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да разберем с какъв хардуер разполагаме?

За дъно(тук се включват драйвери за чипсета и вградена периферия като LAN и Sound) - отваряш сайта на производителя на дънната ти платка, търсиш твоя модел и сваляш драйвера за XP. За видеокартата по същия начин - от сайта на AMD или nVidia намираш твоя модел и сваляш съответните драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на nologo , без който едва ли щях да се справя. Не ми помогна точно за драйвърите, но направи много повече от това!

Темата не е пълна, но е за затваряне, след като гореспоменатият човек види това съобщение.

Отново, благодаря, което може и да не е достатъчно, но е от сърце :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.