Премини към съдържанието
Misho1321

Skype Хронология - даунлоудване на няколко компютъра

Препоръчан отговор

Здравейте, проблемът ми е следния - ползвам Skype на 3 компютъра, хронологията за всеки от тях си се пази на хард диска му, когато пусна два от тях едновременно се ъпдейтва хронологията на единия с тази от другия но на последните няколко дни, а аз искам всичката - това с някакви настройки на скайп ли става или чрез програма или на ниво сорс код ? става да я прехвърля с флашка но не ми се прави това всяка седмица, за това ми се искаше някакъв по тарикатски метод :gift:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм чувал за такъв начин, трябва според мен да си я прехвърляш постоянно. Някой по-компетентен да помогне :wors:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

или трябва да са пуснати постоянно всички или да си пренасяте директорията с някакъв носител. Няма друг начин

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз така правя - пускам ги едновременно но се ъпдейтват само тези от последните няколко дни (2-3). И тук именно ми е въпроса няма ли някаква настройка това да стане за по голям период назад във времето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз така правя - пускам ги едновременно но се ъпдейтват само тези от последните няколко дни (2-3). И тук именно ми е въпроса няма ли някаква настройка това да стане за по голям период назад във времето.

вие не ме разбрахте. трябва да са пуснати през цялото време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, това е вариант. Но и вие не разбрахте моя въпрос: има ли настройка при която да не се даунлоаднат само последните 2-3 дни, а всичко ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, това е вариант. Но и вие не разбрахте моя въпрос: има ли настройка при която да не се даунлоаднат само последните 2-3 дни, а всичко ?

Аз въпроса ви го разбрах. И няма такава настройка (поне официална). И за това ви предлагам тези варианти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не я прехвърляй с флашка - ползвай си портейбъл версия върху флашката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам попитам някой знае ли дали може да се види ип-то на този който е влизал поседно ( в профил) в Скайп Проблема е такъв, че накой ми е влизал от акунта (от моя скайп) и писал простойй наляво надясно Та искам да видя ип-то и от къде е влизано Ако някой може да помогне по темата :)

Редактирано от spystorero (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам попитам някой знае ли дали може да се види ип-то на този който е влизал поседно ( в профил) в Скайп

Проблема е такъв, че накой ми е влизал от акунта (от моя скайп) и писал простойй наляво надясно

Та искам да видя ип-то и от къде е влизано

Ако някой може да помогне по темата :)

не мисля че е възможно. АКо се свържете с поддръжката на скайп може нещо да стане, но е малко вероятно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.