Премини към съдържанието
ozic

Търся такива джобове за визитки.

Препоръчан отговор

Търся такива джобове за визитки: post-124511-0-43107000-1310743586_thumb. Има ги в Office 1 Superstore, но са много скъпи (10 броя са 6 лева). Ако някой даде линк откъдето да ги поръчам ще съм благодарен. Характерното на тези джобове е, че отстрани има бяла лента без надписи (1). Има подобни джобове, но с прозрачна лента. Също така между отделенията за визитките няма разстояние (2), а при някои модели има. post-124511-0-99766100-1310745530_thumb.

Редактирано от ozic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е съвсем нормален джоб за документи, който го продават в почти всички книжарници (да не кажа всички). Наскоро си бях купил около 30 джоба + папка и ми излязоха около 1.50-2 лева.

Редактирано от GetFun (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обиколил съм над 20 магазина и книжарници и няма такива :(. Има всякакви други, но такива няма, а магазина, от който ги купих, вече не съшествува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти визитки ли искаш да слагаш вътре или документи, защото си качил джоб формат А4, а визитки с такива размери не съм срещал? Тук има нещо (това е първият сайт, който намерих, когато написах "джобове за документи" в google). Дано ти свърши работа.

П.П: Различните пакети са с различен брой джобове вътре, а й от различен материал (едните са по-твърди, другите по-меки)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Виж добре, че листа е разделен на 10 малки правоъгълничета, т.е. за 10 визитки :(.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Същите, но лентата вляво да е бяла (както съм означил с цифра 1 на картинката).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тези не са формат А4 :(.

Формат А4 - 10 джоба 5 лева

Ако не ти харесват -> цък

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Из нета съм търсил много, но попаднах само на един сайт и писах, но не ми отговарят, засега. Благодаря ти все пак, че съдейства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.