Премини към съдържанието
BMW Маниак

Не мога да си инсталирам wi fi драйвера !

Препоръчан отговор

Форумци помагайте в чудо се видях тука с един драйвер за wi fi на един Dell VOSTRO 1015 с win xp sp3. Имам го драйвера и не мога да го инсталирам.

Дава ми

Публикувано изображение

Ако някой знае каква е тази простотия която не може да намери ... макар че имам и този драйвер и на него ми казва същото

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай този драйвер - http://ftp.us.dell.com/network/R205204.EXE п.п Да те питам: Има ли основателна причина да се мъчиш с XP?

Редактирано от Lyudmil (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай този драйвер - http://ftp.us.dell.com/network/R205204.EXE

п.п

Да те питам: Има ли основателна причина да се мъчиш с XP?

Тегля го дано да стане, Благодаря !

Не няма основателна причина но в момента нямам под ръка 7ца ще си дръпна но до няколко дена. А най мразя на компютър с оригинална 7ца някой да е минал и да и е забърсал рековери партишана и да и е сложил ХР но нямам избор, това е положението за сега.

Публикувано изображение

Не стана !!!

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От този линк още преди да пусна темата минах, верно не съм ги карал под ред защото в харда имам някаква папка драйвери за ХР за моя модел и имам wi fi драйвера но ми дава това съобщение. ОТ този линк за мрежовите дръпнах само последните два но ефект нула (0) още преди да пусна темата . Пуснах му QMI драйвера да се инсталира и ми казва няма модул !!! Мислиш ли че има смисъл да ги пробвам под ред ? а преди преинсталацията компа имаше Wi Fi под ХР. Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има смисъл , разбира се . Или дай хардуерния идентификатор , да търсим по него . Лошото е , че много пъти , дори картата да е broadcom , например , в драйвера е като "dell...еди какво си". Повечето 1015 продавани в БГ , най-често са с wlan 1501/1510 .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има смисъл , разбира се .

Или дай хардуерния идентификатор , да търсим по него .

Лошото е , че много пъти , дори картата да е broadcom , например , в драйвера е като "dell...еди какво си".

Повечето 1015 продавани в БГ , най-често са с wlan 1501/1510 .

Ок ще ги дръпна всички и ще ги подкарам наред !

Поздрави !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да разархивираш драйвера в някаква папка и дай на устройството от дивайс мениджъра да инсталира драйвера(десен бутон на устройството, update driver и посочваш папката).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей дано да стане с нещо от тук или тук това последното е Dell Support Center мисля че би трябвало да открие всичко само но не съм сигурен

Или тук

Редактирано от Gangosa (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих опитал с програмката DriverMax - доста често ми е вършила работа при инсталиране на XP на лаптопи, които са "предназначени" само за Win7. P.S. обаче трябва да си подкарал нета по "жичната" карта

Редактирано от ivankrivodol (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да разархивираш драйвера в някаква папка и дай на устройството от дивайс мениджъра да инсталира драйвера(десен бутон на устройството, update driver и посочваш папката).

Не става, поне с тия драйвери които бях дръпнал до момента

Здравей дано да стане с нещо от тук или тук това последното е Dell Support Center мисля че би трябвало да открие всичко само но не съм сигурен

Или тук

Тоя зацепи http://www.guruht.com/2009/12/download-driver-for-dell-vostro-1015.html 1042383891.zip

Аз бих опитал с програмката DriverMax - доста често ми е вършила работа при инсталиране на XP на лаптопи, които са "предназначени" само за Win7.

P.S. обаче трябва да си подкарал нета по "жичната" карта

Още и чакам регистрационния имейл да го подвърдя !!!

Благодаря на всички за помощта вече всичко е на Ок (6)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.