Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BMW Маниак

Не мога да си инсталирам wi fi драйвера !

Препоръчан отговор

Форумци помагайте в чудо се видях тука с един драйвер за wi fi на един Dell VOSTRO 1015 с win xp sp3. Имам го драйвера и не мога да го инсталирам.

Дава ми

Публикувано изображение

Ако някой знае каква е тази простотия която не може да намери ... макар че имам и този драйвер и на него ми казва същото

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай този драйвер - http://ftp.us.dell.com/network/R205204.EXE

п.п

Да те питам: Има ли основателна причина да се мъчиш с XP?

Тегля го дано да стане, Благодаря !

Не няма основателна причина но в момента нямам под ръка 7ца ще си дръпна но до няколко дена. А най мразя на компютър с оригинална 7ца някой да е минал и да и е забърсал рековери партишана и да и е сложил ХР но нямам избор, това е положението за сега.

Публикувано изображение

Не стана !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От този линк още преди да пусна темата минах, верно не съм ги карал под ред защото в харда имам някаква папка драйвери за ХР за моя модел и имам wi fi драйвера но ми дава това съобщение. ОТ този линк за мрежовите дръпнах само последните два но ефект нула (0) още преди да пусна темата . Пуснах му QMI драйвера да се инсталира и ми казва няма модул !!! Мислиш ли че има смисъл да ги пробвам под ред ? а преди преинсталацията компа имаше Wi Fi под ХР.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има смисъл , разбира се . Или дай хардуерния идентификатор , да търсим по него . Лошото е , че много пъти , дори картата да е broadcom , например , в драйвера е като "dell...еди какво си". Повечето 1015 продавани в БГ , най-често са с wlan 1501/1510 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има смисъл , разбира се .

Или дай хардуерния идентификатор , да търсим по него .

Лошото е , че много пъти , дори картата да е broadcom , например , в драйвера е като "dell...еди какво си".

Повечето 1015 продавани в БГ , най-често са с wlan 1501/1510 .

Ок ще ги дръпна всички и ще ги подкарам наред !

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да разархивираш драйвера в някаква папка и дай на устройството от дивайс мениджъра да инсталира драйвера(десен бутон на устройството, update driver и посочваш папката).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей дано да стане с нещо от тук или тук това последното е Dell Support Center мисля че би трябвало да открие всичко само но не съм сигурен

Или тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих опитал с програмката DriverMax - доста често ми е вършила работа при инсталиране на XP на лаптопи, които са "предназначени" само за Win7. P.S. обаче трябва да си подкарал нета по "жичната" карта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да разархивираш драйвера в някаква папка и дай на устройството от дивайс мениджъра да инсталира драйвера(десен бутон на устройството, update driver и посочваш папката).

Не става, поне с тия драйвери които бях дръпнал до момента

Здравей дано да стане с нещо от тук или тук това последното е Dell Support Center мисля че би трябвало да открие всичко само но не съм сигурен

Или тук

Тоя зацепи http://www.guruht.com/2009/12/download-driver-for-dell-vostro-1015.html 1042383891.zip

Аз бих опитал с програмката DriverMax - доста често ми е вършила работа при инсталиране на XP на лаптопи, които са "предназначени" само за Win7.

P.S. обаче трябва да си подкарал нета по "жичната" карта

Още и чакам регистрационния имейл да го подвърдя !!!

Благодаря на всички за помощта вече всичко е на Ок (6)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.