Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

не знам защо, преди малко си изтеглих една програмка за махане на файл/папка, която ми дава грешка... инсталнах си я изтрих си папката, след това си изгасих пс-то след половин час си го пускам и когато трагна да пиша на някой съобщението ми не го показва, а ми показва първото съобщение за деня (смисъл показва ми какво съм писал на някой и когато сваля лентата до последното съобщение и някой ми пише нещо не ми го показва ами пак ме дига до 1-вото съобщение за деня ) :huh: :huh: :huh: :huh: това да не е проблем от самия скайп или.... някой ако може помощ :whist::blink::):wors: омфг... видях един проблем часовникът на компа е променен с 10 часа назад :eek: :eek:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Провери дали ти е синхронизиран часовника и си изчисти хронологията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Провери дали ти е синхронизиран часовника и си изчисти хронологията.

ами оправих го, но всяка седм. (без да знам кога) сам си се сменя :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В такъв случай е възможно да имаш проблем с батерията на компютъра. Ако си с лаптоп не става въпрос за голямата батерия дето ти е за захранването. Може да ти се наложи да потърсиш сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.