Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Съжалявам,че пускам отново нова тема,но общо взето получавам разни заплахи,че ще ми бъде хакнат компютъра и понеже не съм особенно компетентна питам тук : знае ми се майл / без никакви пароли/ и евентуално и.п. Може ли малко съвети? И малко насоки как да си инсталирам проста антивирусна,че в момента моята изидиша. Мерси.

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Откъде ги получаваш тези заплахи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом работата е спешна откачаи лан кабела и спи спокоино. Като мине параноята пускаи нета и се наслаждаваи на мрежата.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съжалявам,че пускам отново нова тема,но общо взето получавам разни заплахи,че ще ми бъде хакнат компютъра и понеже не съм особенно компетентна питам тук : знае ми се майл / без никакви пароли/ и евентуално и.п. Може ли малко съвети? И малко насоки как да си инсталирам проста антивирусна,че в момента моята изидиша. Мерси.

Редактирай си поста,примерно получавам заплахи от интернет.Има специален раздел за антивирусна защита.

http://www.emsisoft.com/en/

http://www.superantispyware.com/

Можеш да свалиш безплатните версии на тези две програми и да сканираш,след като ги инсталираш с next,next и ги ъпдейтнеш.За проблеми в секция премахване на зловреден софтуер се поства.Тук аз ти давам идеи за програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом работата е спешна откачаи лан кабела и спи спокоино. Като мине параноята пускаи нета и се наслаждаваи на мрежата.

Това е най-лесният и най-добрият начин! :) Не знам на какво е способен заплашващия,ама по-добър начин от горепосения няма :)

Според мене е само фалшива тревога, няма смисъл да се връзваш на всичко с което те заплашват! ;)

Според мене е само фалшива тревога, няма смисъл да се връзваш на всичко с което те заплашват! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изкачащи балони,прозорци ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Все още не съм видяла. Интернетът ми се забави доста,смених си паролите на всички мейли. Нещо друго трябва ли да направя освен да си проверя компютъра с горните програми. ^^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.