Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Сънни

Въпрос за заплахи

Препоръчан отговор

Съжалявам,че пускам отново нова тема,но общо взето получавам разни заплахи,че ще ми бъде хакнат компютъра и понеже не съм особенно компетентна питам тук : знае ми се майл / без никакви пароли/ и евентуално и.п. Може ли малко съвети? И малко насоки как да си инсталирам проста антивирусна,че в момента моята изидиша. Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде ги получаваш тези заплахи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом работата е спешна откачаи лан кабела и спи спокоино. Като мине параноята пускаи нета и се наслаждаваи на мрежата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам,че пускам отново нова тема,но общо взето получавам разни заплахи,че ще ми бъде хакнат компютъра и понеже не съм особенно компетентна питам тук : знае ми се майл / без никакви пароли/ и евентуално и.п. Може ли малко съвети? И малко насоки как да си инсталирам проста антивирусна,че в момента моята изидиша. Мерси.

Редактирай си поста,примерно получавам заплахи от интернет.Има специален раздел за антивирусна защита.

http://www.emsisoft.com/en/

http://www.superantispyware.com/

Можеш да свалиш безплатните версии на тези две програми и да сканираш,след като ги инсталираш с next,next и ги ъпдейтнеш.За проблеми в секция премахване на зловреден софтуер се поства.Тук аз ти давам идеи за програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом работата е спешна откачаи лан кабела и спи спокоино. Като мине параноята пускаи нета и се наслаждаваи на мрежата.

Това е най-лесният и най-добрият начин! :) Не знам на какво е способен заплашващия,ама по-добър начин от горепосения няма :)

Според мене е само фалшива тревога, няма смисъл да се връзваш на всичко с което те заплашват! ;)

Според мене е само фалшива тревога, няма смисъл да се връзваш на всичко с което те заплашват! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изкачащи балони,прозорци ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още не съм видяла. Интернетът ми се забави доста,смених си паролите на всички мейли. Нещо друго трябва ли да направя освен да си проверя компютъра с горните програми. ^^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.