Премини към съдържанието
Ivan_G

Проблем с мишката

Препоръчан отговор

Мишката ми не е кой знае каква,няква от 10 лева но от преди 7 месеца почна да прави проблеми.USB е,марка OMEGA,включвам си аз компа,а мишката не работи,свети,но не се мести.Налага се да я изключа от USB-то и тогава тръгва,ок това беше добре,но от 5-6 дни работи 1 минута и зацикли на едно място,много трудно включва,днес едва успях да я включа за да вляза да напиша темата.Ще си кажете този пък не може ли друга мишка да си вземе,в момента съм в провинцията и тука за мишка не са чували,имам 2 нови,но те не са USB,дъното ми е ново и не искат да вървят,включвам ги,светят,но изобщо не работят(ако може да ми кажете от къде идва проблема,за да го решим,все пак искам да си ползвам и другите мишки)..та това е проблема ми,дори сега забелязах,че пак свети,но не се мести,пак 1 час ще я мъча ;DD :yanim:))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като включиш мишка на PS порта рестартирай за да си я намери Windows-a

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мишката на друг комп си работи,но на моя дава грешка и ми излиза едно съобщение за USB-то,както и да е.В момента съм с мишка с PS порт,след рестартирането windows си я намери и сега си работи.Благодаря ти приятел за съвета не бях се сетил да го ресна :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.