Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

vili80bg

Проблем с домашно кино Самсунг

Препоръчан отговор

Здравейте,имам следният проблем: имам система за домашно кино Samsung HT-Z210,която работеше досега перфектно.Докато днес гледах на него реших да си пусна друг диск след което устройството блокира.Сега вече то не иска да се стартира и на дисплея единствено се изписва ДВД протект.Прави ми и впечатление,че вентилатора за охлаждането не се върти,което не знам дали е нормално.Опитах с функцията ресет да оправя нещата,но нищо не се получи.Отворих го ,но не виждам никъде да има издути кондензатори или нещо изгоряло.Моля за идеи каква може да бъде причината.И все повече с замислям дали финансово ще си заслужава да го нося на майстрор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да потърсиш такова вентилаторче и да го смениш сам :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте,имам следният проблем: имам система за домашно кино Samsung HT-Z210,която работеше досега перфектно.Докато днес гледах на него реших да си пусна друг диск след което устройството блокира.Сега вече то не иска да се стартира и на дисплея единствено се изписва ДВД протект.Прави ми и впечатление,че вентилатора за охлаждането не се върти,което не знам дали е нормално.Опитах с функцията ресет да оправя нещата,но нищо не се получи.Отворих го ,но не виждам никъде да има издути кондензатори или нещо изгоряло.Моля за идеи каква може да бъде причината.И все повече с замислям дали финансово ще си заслужава да го нося на майстрор.

Оставете го да се охлади хубаво. После пробвайте. Дефекта предполагам не е сложен и си заслужава да се погледне, но от добър майстор.Няма да ви е скъп ремонта.Пиша така, щото ми е ясно какво може да се е случило, след 40 години сервизно поддържане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.