Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам следният проблем: имам система за домашно кино Samsung HT-Z210,която работеше досега перфектно.Докато днес гледах на него реших да си пусна друг диск след което устройството блокира.Сега вече то не иска да се стартира и на дисплея единствено се изписва ДВД протект.Прави ми и впечатление,че вентилатора за охлаждането не се върти,което не знам дали е нормално.Опитах с функцията ресет да оправя нещата,но нищо не се получи.Отворих го ,но не виждам никъде да има издути кондензатори или нещо изгоряло.Моля за идеи каква може да бъде причината.И все повече с замислям дали финансово ще си заслужава да го нося на майстрор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Можеш да потърсиш такова вентилаторче и да го смениш сам :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,имам следният проблем: имам система за домашно кино Samsung HT-Z210,която работеше досега перфектно.Докато днес гледах на него реших да си пусна друг диск след което устройството блокира.Сега вече то не иска да се стартира и на дисплея единствено се изписва ДВД протект.Прави ми и впечатление,че вентилатора за охлаждането не се върти,което не знам дали е нормално.Опитах с функцията ресет да оправя нещата,но нищо не се получи.Отворих го ,но не виждам никъде да има издути кондензатори или нещо изгоряло.Моля за идеи каква може да бъде причината.И все повече с замислям дали финансово ще си заслужава да го нося на майстрор.

Оставете го да се охлади хубаво. После пробвайте. Дефекта предполагам не е сложен и си заслужава да се погледне, но от добър майстор.Няма да ви е скъп ремонта.Пиша така, щото ми е ясно какво може да се е случило, след 40 години сервизно поддържане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.