Премини към съдържанието
musicfen

Много странен проблем с монитора .

Препоръчан отговор

Проблема се проявява само на бели страници в интернет или изобщо в компютъра , тоест когато отвора някоя папка , но най-често докато играя по светли игри . По надолу ще пусна клипче , на което се вижда какъв точно е проблема . Монитора е LG W2241 , 22 инча LCD .Тип видео процесор GeForce 6100 nForce 405.Размер на видеопаметта 256 MB.Пробвах да промена резолюцията , но не се получава , в смисъл докато играя и промена резолюцията на по-голяма проблема се усилва , но като янамала резолюцията е ужасна ... преди не ми е правило проблеми , но от 1 месец насам започна да прави так : http://www.boozho.com/view.php?v=38d48b18

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Провери кабела дето се свързва видеото към монитора ( т.е вземи друг кабел и пробвай с него ) , ако не е от кабела вземи назаем от приятел монитор и виж ако пак го има проблема търсиш видео от приятел. Но най-много ме съмнява да е монитора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Размених монитора с този на сестра ми , при мен нямаше проблем с нейния монитор , но на нейния компютър ситуацията беше същата с монитора ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а пробва ли да смениш само кабела, може и в него да е проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да пробвах и само кабела , пак е същото . Явно наистина е за сервиз , ако някой има още нещо напредвид , да каже в сряда ще го нося . Исках да кажа , че като не го включвам известно време проблема го няма , но като поработи 3-4 часа и започва отново .

Редактирано от musicfen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.