Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dolorian

въпрос за видео наблюдение

Препоръчан отговор

Здравейте,имам автомобил който стой пред нас на тротоара искам да взема камера която да го наблюдава и да прави записи на комп. ,който не използвам ,ако е възможно.Въпросът ми е каква камери ще ми вършат и в какви граници им варират цените и цялата философия колко може да ми излезе ,и какво ми е необходимо като цяло?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте,имам автомобил който стой пред нас на тротоара искам да взема камера която да го наблюдава и да прави записи на комп. ,който не използвам ,ако е възможно.Въпросът ми е каква камери ще ми вършат и в какви граници им варират цените и цялата философия колко може да ми излезе ,и какво ми е необходимо като цяло?

Ето: http://www.kaldata.com/forums/index.php?app=links&gotolink=154

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.