Премини към съдържанието
sistenatioN

Хвърлете едно око ако може.

Препоръчан отговор

http://forum-en.msi.com/index.php?topic=115316.0 Става въпрос за линка по-горе, човека имал същият проблем като мен, решил го е но немога да си преведа някой неща в темата за това ако може ми преведете нещата по-конкретно ми трябва да преведете на 2-ра страница в последните постове този човек най-сетне намира решение и описва как е оправил проблема ако може този пост да ми преведете ЩЕ СЪМ В МНОГО БЛОГОДАРЕ. Имам същия проблем от 2 години и лаптопа просто седи и събира прах....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://forum-en.msi....?topic=115316.0

Става въпрос за линка по-горе, човека имал същият проблем като мен, решил го е но немога да си преведа някой неща в темата за това ако може ми преведете нещата по-конкретно ми трябва да преведете на 2-ра страница в последните постове този човек най-сетне намира решение и описва как е оправил проблема ако може този пост да ми преведете ЩЕ СЪМ В МНОГО БЛОГОДАРЕ. Имам същия проблем от 2 години и лаптопа просто седи и събира прах....

Голям мързел !

Не можеш да изкопираш само интересуващият те текст ли ?

Ако е само да се изтрие и създаде наново дял, има инструменти като GParted. Няма нужда да се използва Win98.

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

(ЛАПТОП MSI VR600X)(Windows XP)Значи моят проблем се описва в това - Преди 2 години си изграех най-спокойно "Кънтър Страйк" и преди да си легна на лаптопа ми излезе син екран не го сметнах за важно изключих компютъра и си легнах на следващия ден пак излезе, лаптопа работеше максимум 5 минути и излизаше синя екран преинсталирах windows-a няколко пъти и нищо не стана след това лаптопа при включване показваше това "Reboot and Select proper Boot device or Inster Boot Media in selected Boot device and press a key" и не ситгаше до зареждане на windows-a след около 10 - 15 рестарта се включваше windows-a но пак за 5 минути и синя екран и се рестартира и до там... И след няколко месеца дори и тази алтернатива след 15 - 20 рестарта да се пусне не става.. Заведох го в някакъв долнопробен сервиз и от там ми казаха, че е дъното но незнаят точно къде. Главния проблем е, че не намира ХАРД ДИСК и в БИОС не го намира.... Иначе съм опитвал да преинсталирам windows-a и нали започва инсталацията и като стигне до там където се избира директорията където да се инсталира windows-a, показва че няма хард диск..Пробвах с друг хард диск и пак не стана....

Редактирано от sistenatioN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Каква е ОС която се опитваш да инсталираш? Другия хард пак ли не се разпознава в BIOS? Закачвал ли си твоя хард на друг комп? Кажи точно модел на машината. Хайде, няма да ти вадим думите с ченгел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ОС-а - XP, да и другия хард не го разпонава в БИОС и въобще .. А моя хард и този 2-рия, който пробвах си работят идеално. Слагал съм ги на друг лаптоп (този от който пиша вмомента)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нещо по дънната платка/SATA контролера. Колбис са официален сервиз на MSI за България и яко някой може да ти помогне са те.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моят лаптоп е страшно очукан от всякъде малко ме е срам да го нося, но все пак МЕРСИ МНОГО! :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.