Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Teodor7192

Търся добър windows XP Sp3

Препоръчан отговор

Здравейте! Може ли някой да ми даде линк от където да си изтегля Windows XP Sp3? Теглих от Z_m_n_da един,но мисля че има проблем. Нямам много познания и умения,за да змам кой е по по най-добър затова разчитам на вас. Проблема започна след като инсталирах този windows,а след това го преинсталирам 4 пъти. Проблемът ми сега е че хард диска постоянно се бъзика нещо. Разделен е на 2 дяла като проблема е в "D" за сега. Докато го поддържам пълен с около 30 GB мисли зарежда при отварянето,а не отвяря веднага дяла,а ако го понапълня и опитам да го отворя започва да си мисли мисли и me ловят нервите. Харда е Samsung 250GB SATA,PC 1.8GHz 2RAM NvidiaGS8400(512)[aко това има значение все пакщ. Проблем с "C" диска нямам. Използвал съм дефрагментираране и проверяване на грешки.... Използвам и Ccleaner,но нищо не помага. Помислих че харда е за смяна,но един приятел ми каза че е възможно windows-а да е виновен. И за да не хвърлям излишно пари се обърнах към вас! Моля за помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Може ли някой да ми даде линк от където да си изтегля Windows XP Sp3?

Теглих от Z_m_n_da един,но мисля че има проблем. Нямам много познания и умения,за да змам кой е по по най-добър затова разчитам на вас. Проблема започна след като инсталирах този windows,а след това го преинсталирам 4 пъти.

Проблемът ми сега е че хард диска постоянно се бъзика нещо. Разделен е на 2 дяла като проблема е в "D" за сега. Докато го поддържам пълен с около 30 GB мисли зарежда при отварянето,а не отвяря веднага дяла,а ако го понапълня и опитам да го отворя започва да си мисли мисли и me ловят нервите.

Харда е Samsung 250GB SATA,PC 1.8GHz 2RAM NvidiaGS8400(512)[aко това има значение все пакщ. Проблем с "C" диска нямам.

Използвал съм дефрагментираране и проверяване на грешки....

Използвам и Ccleaner,но нищо не помага. Помислих че харда е за смяна,но един приятел ми каза че е възможно windows-а да е виновен. И за да не хвърлям излишно пари се обърнах към вас!

Моля за помощ!

Моят сайт за този Уиндоус знам че се е добър без бъгове а относно проблема ти не знам точно на какво може да се дължи това постоянно мислене и зареждане, поразпитай тук там и съм сигурен че ще се справиш Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за линка ще го пробвам. Като гледам коментарите само похвали-дано е така. Надявам се че темата ще е полезна и за други. Ако някой все пак може да ми каже възможно ли е това което питам в предния пост или да ми даде някакъв съвет ще съм благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.