Премини към съдържанието
Teodor7192

Търся добър windows XP Sp3

Препоръчан отговор

Здравейте! Може ли някой да ми даде линк от където да си изтегля Windows XP Sp3? Теглих от Z_m_n_da един,но мисля че има проблем. Нямам много познания и умения,за да змам кой е по по най-добър затова разчитам на вас. Проблема започна след като инсталирах този windows,а след това го преинсталирам 4 пъти. Проблемът ми сега е че хард диска постоянно се бъзика нещо. Разделен е на 2 дяла като проблема е в "D" за сега. Докато го поддържам пълен с около 30 GB мисли зарежда при отварянето,а не отвяря веднага дяла,а ако го понапълня и опитам да го отворя започва да си мисли мисли и me ловят нервите. Харда е Samsung 250GB SATA,PC 1.8GHz 2RAM NvidiaGS8400(512)[aко това има значение все пакщ. Проблем с "C" диска нямам. Използвал съм дефрагментираране и проверяване на грешки.... Използвам и Ccleaner,но нищо не помага. Помислих че харда е за смяна,но един приятел ми каза че е възможно windows-а да е виновен. И за да не хвърлям излишно пари се обърнах към вас! Моля за помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Може ли някой да ми даде линк от където да си изтегля Windows XP Sp3?

Теглих от Z_m_n_da един,но мисля че има проблем. Нямам много познания и умения,за да змам кой е по по най-добър затова разчитам на вас. Проблема започна след като инсталирах този windows,а след това го преинсталирам 4 пъти.

Проблемът ми сега е че хард диска постоянно се бъзика нещо. Разделен е на 2 дяла като проблема е в "D" за сега. Докато го поддържам пълен с около 30 GB мисли зарежда при отварянето,а не отвяря веднага дяла,а ако го понапълня и опитам да го отворя започва да си мисли мисли и me ловят нервите.

Харда е Samsung 250GB SATA,PC 1.8GHz 2RAM NvidiaGS8400(512)[aко това има значение все пакщ. Проблем с "C" диска нямам.

Използвал съм дефрагментираране и проверяване на грешки....

Използвам и Ccleaner,но нищо не помага. Помислих че харда е за смяна,но един приятел ми каза че е възможно windows-а да е виновен. И за да не хвърлям излишно пари се обърнах към вас!

Моля за помощ!

Моят сайт за този Уиндоус знам че се е добър без бъгове а относно проблема ти не знам точно на какво може да се дължи това постоянно мислене и зареждане, поразпитай тук там и съм сигурен че ще се справиш Успех!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за линка ще го пробвам. Като гледам коментарите само похвали-дано е така. Надявам се че темата ще е полезна и за други. Ако някой все пак може да ми каже възможно ли е това което питам в предния пост или да ми даде някакъв съвет ще съм благодарен!

Редактирано от Teodor7192 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.