Премини към съдържанието
miazmatik

Помогнете за проблем с иконите

Препоръчан отговор

Здравейте,имам не е проблем,но се чудя от какво е-значи иконите ми от време на време стават така както са снимката,става дума за иконите на десктопа и в една от папките ми където са шорткътите на игрите.Значи стават така и след около минута може и по- малко се оправят..Не е фатално, но си е дразнещо.Случва се основно при стартиране на лаптопа или да речем като съм отварял контрол панела и т.н. Ще се радвам,ако някой има идеи?Публикувано изображение Windows XP SP3. Не съм инсталирал някакви теми за windows,ползвам си оргиналните само отвреме на време си слагам нов wallpaper,но дали това може да причини проблема?

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нормално - да, ама че е досадно в това не споря. Ако някой знае как се изключва - моля да каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако някой каже от къде се включва ще измислим как да го изключим - иначе просто понякога е нужно време за да се идентифицира типа файл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.