Премини към съдържанието
MyGaMeS

SE V630i Drivers Windows 7 проблем

Препоръчан отговор

Значи ето го и проблема , преди бях с 32 битова система , от 2 седмици съм с 64 бит и съм много доволен , всичко си работи на 6 , днес исках да си сложа малко нова музика в телефона , но в момента в който го сложих , се появи балонче в което се каза , че има проблем с инсталацията на драйвера за новото устройство и след това даде син екран и съответно рестарт на системата. След това като свържа телефона чрез УСБ кабела няма никаква реакция от страна на компютъра. Пробвах с Add Device , не се получи , нищо не открива , търсих драйвери в интернет , нищо не намерих а по принцип тези драйвери за телефона си ги намираше само , в диска който имаше драйвери за телефона са прекалено стари и са само за Windows XP и ME , пробвах УСБ кабела на различни слотове , без резултат , никаква реакция от страна на компютъра, може ли малко помощ? Телефона е Sony Ericsson V630i а операционната система Windows 7 Ultimate x64... Като деинсталирам драйверите за мемори картата (оказа се , че явно те са проблема) , тоест сега компютъра засича телефона , но не ми изкарва в My Computer новия драйв (мемори картата на телефона) както преди , като отида в Hardware > View devices and printers мемори картата е под раздела на undentified а не както другите устройства свързани чрез USB като клавиатурата , joypad-a и др. , от properties деинсталирам драйвера за мемори картата , отново свързвам телефона , отново започва да инсталира драйвера и пак даде син екран ..... и няма оправия .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Я пробвай с тези - http://www.megaupload.com/?d=1FHGBRWJ Ako го има в Device manager като устройство му дай Update drivers и посочи тоя драйвер(след като го разархивираш, разбира се). Ако го няма дай Scan for hardware changes(Сканирай за хардуерни промени) и като го открие пак посочи папката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.