Премини към съдържанието
Psychonaut

Допълнително охлаждане.

Препоръчан отговор

Здравейте! :) Преди около седмица си взех лаптоп Acer Aspire 5750G. До момента съм доста доволен от машината. :P Има само 1 лек минус, който имат всички лаптопи всъщност, а именно греенето. Ако работя малко повече време на някоя програма от рода на 3DSMax или се заиграя повечко време на WoW и лаптопа почва бая да си грее.. Обмислях вариант за някаква охлаждаща подложка, но тъй като лаптопа няма решетки отдолу се отказах.. В нета четох някакви гайдове за "undervolting", но нещо нищо не разбрах и се отказах да пробвам.. Пък и не намерих информация дали процесора на лаптопа (Intel i5-2410M) става за такова нещо. Та, някой ще може ли да ми препоръча някакво допълнително охлаждане за лаптопа? Охлаждаща подложка дали би ми свършила работа въпреки липсата на решетки отдолу или да се насочвам към друго? Изобщо, трябва ми нещо с което да го охлаждам допълнително. Благодаря Ви предварително! :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Айде пак , 3дсмакс и лаптопа , като мене същия проблем , връщай до като можеш , и го смени , ако може....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да започна ли с това , че е тежка програма която изисква (силни) настолни компютри. ХУбаво охлаждане , и видео карта, особено за рендерирането та забрави лаптопите :) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.