Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да получа малко инфо за някои модели (+ове и -уси) за тях. Ще е от полза ако се сравняват и производителите, защото не виждам фрапиращи разлики при параметрите.

Имайки предвид, че използването им ще е предимно насочено към графичен/уеб дизайн и 3D обработка. Не е изключено и натоварване откъм гейм индустрията, но ще бъде в рамките на разумното.

DELL Inspiron N5010

ACER Aspire 5942G

Или да се насоча към по големи инчове като:

DELL Inspiron N7110

ACER Aspire 7741G

Ще приема и ваши предложения, вписващи се в паричните рамки на горепосочените.

Редактирано от Skillzee (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да получа малко инфо за някои модели (+ове и -уси) за тях. Ще е от полза ако се сравняват и производителите, защото не виждам фрапиращи разлики при параметрите.

Имайки предвид, че използването им ще е предимно насочено към графичен/уеб дизайн, но не е изключено и по-голямо натоварване откъм гейм индустрията.

DELL Inspiron N5010

Fujitsu Lifebook AH530

HP ProBook 4520s

DELL Inspiron N7110

ACER Aspire 7741G

Един съвет от мен! Изчетете всичката информация от този подраздел, за да видите колко неща ще са ви полезни. А иначе, колегите пак ще ви дадат наставления каква "машинка" да си купите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

графичен/уеб дизайн и 3D обработка

Ще ти трябват доста повече от 1300лв. Иначе ще е мъка, освен ако не ползваш външен монитор, ама тогава ползата от лаптоп се губи.
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имайки предвид, че използването им ще е предимно насочено към графичен/уеб дизайн и 3D обработка. Не е изключено и натоварване откъм гейм индустрията, но ще бъде в рамките на разумното.

DELL Inspiron N5010

ACER Aspire 5942G

DELL Inspiron N7110

ACER Aspire 7741G

Колегата преди мен е прав и за цената и за ползата от лаптоп, че изчезва с външен монитор, но мисля, че ти намерих решение, само разпитай за тази фирма, тъй като аз попаднах на тях вчера и не съм купувал нищо от там все още. ето и линк - http://www.kroko.bg/index.php?route=product/product&keyword=studio&description=1&product_id=43

дано съм помогнал ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Lyudmil е прав. Помисли за по-голям бюджет.Като гледам си се спрял на 17" дисплей, което е добре, защото на 15-ска да говорим за уеб дизайн и 3D е малко смешно.

Този Acer е сравнително добър, 2 диска, единия е SSD, голям обем памет, добър процесор, но цената .........

Тази Toshiba е много добра за парите си , макар, че е остаряла платформа все пак качеството на изработка е много добро.Видеото е много добро, на MXM 3 слот е.Резолюцията е малко ниска, но както се казва за тези пари толкова.

Този DELL също е добър и става за работата, която ще вършиш. Или този DELL, само че с I5 процесор, но 200 лева по евтин.

А този DELL е това, което ти е необходимо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.