Премини към съдържанието
hanns_g

проблем с микрофона на asus k50ij

Препоръчан отговор

Здравейте,преинсталираха ми лаптопа с WIN 7 но вградения микрофон не работи.Имах проблем и с камерата показваше ме с главата надолу,но го оправих.Показва че драйверите са обновени с последна версия,правих какви ли не настройки,от скайпа от компа,но нищо.Моля помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пусни windows-a да update-ва да видим дали ще намери драйвери сам. Можеш направо да си свалиш драйвери. Смятам, че проблема е от това.

Редактирано от kichuka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,преинсталираха ми лаптопа с WIN 7 но вградения микрофон не работи.Имах проблем и с камерата показваше ме с главата надолу,но го оправих.Показва че драйверите са обновени с последна версия,правих какви ли не настройки,от скайпа от компа,но нищо.Моля помогнете

Кое показва, че драйвърите са обновени? При опит за ъпдейт или след като инсталира драйвър? Изобщо инсталира ли драйвър...? Редактирано от pataran (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кое показва, че драйвърите са обновени? При опит за ъпдейт или след като инсталира драйвър? Изобщо инсталира ли драйвър...?

Имам инсталационен диск на ХР от там инсталирах драйвера и стана.Благодаря за помощта все пак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.