Премини към съдържанието
FnTsTiC

Оптимизиране на Интернета?

Препоръчан отговор

Взех си AVG PC Tuneup 2011 и Tuneup Utilities 2011 и двете платените версии.На AVG-то включих Internet Optimizer и то ми казва да включа Default TTL на 64,а Internet Optimizer на Tuneup Utilities ми казва да включа Default TTL на 128(двойно повече от 64 на AVG-то) Описание на Default TTL според Tuneup Utilities- TTL specifies how many intermediate hosts a packet sent from the current computer can visit before it must be discarded./според AVG - The number of routing points that can redirect a data packet before it is deleted. Та въпроси ми колко да го включа - 128 или 64?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Взех си AVG PC Tuneup 2011 и Tuneup Utilities 2011 и двете платените версии.На AVG-то включих Internet Optimizer и то ми казва да включа Default TTL на 64,а Internet Optimizer на Tuneup Utilities ми казва да включа Default TTL на 128(двойно повече от 64 на AVG-то)

Описание на Default TTL според Tuneup Utilities- TTL specifies how many intermediate hosts a packet sent from the current computer can visit before it must be discarded./според AVG - The number of routing points that can redirect a data packet before it is deleted.

Та въпроси ми колко да го включа - 128 или 64?

Разбрахте ли смисъла на този параметър? 32

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преведох го,но не съм толкова запознат с компютрите все още.32?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преведох го,но не съм толкова запознат с компютрите все още.32?

Когато г осмислите ще разберете защо предлагам тази стойност. Но даже и да сложите 64 или 128 това НЯМА да доведе до никакъв видим за вас ефект
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може да се оптимизира(забърза) интернета . Плащаш следващата по-висока такса/скорост на доставчика , и ще усетиш разлика . Успех :P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като искаш оптимизация на интернет по-добре ползвай това :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Илиев е прав, това си е писано от техничари за крайните потребители. Колкото до TTL-а...ми по-бързо ще ти дава тайм-аут, когато не може да достигне определена страница. Отдавна не съм виждал толкова "закусани" рутове та чак да е 64, капитана може би има право с 32-та хопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.