Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Мразеше палатки! Събуди се със силна болка в дясната ръка от шамар по врата. В главата му се въртеше реплика от стар филм – „мога да те обичам!...“ Не помнеше какво стана снощи. Спря да мисли, отвори очи – продължаваше да изпитва чувства към НЕЯ. Не знаеше колко е часът, но видя, че любимите му дънки са изцапани, и се ядоса! Докато търсеше кафето в багажника на колата, тя не спираше да го гледа настоятелно и ядосана въздишаше изнервящо! Ръката му беше насинена и одрана; миризмата на кафе, мисълта, течаща в главата му – „мога да те обичам“, обаче го разсейваха. Попита я иска ли кафе, не защото го интересуваше, а защото беше възпитан добре. Наглият й отговор „естествено че да“ го подразни повече и от шамара по врата. Изпуши една цигара набързо и започна изнервено да събира багажа, докато чуваше пискливите й коментари колко хубави били изминалите два дни за нея. И двамата бяха наясно, че се виждат само заради секса и нищо повече. Беше й казвал няколко пъти, че няма никакви чувства към нея, не е имал, няма и да има. Тя от своя страна всеки път твърдеше, че няма вече никакви чувства към него и всичко е наред. Въпреки че не й вярваше, продължаваше да минава през скучната й квартира, да слуша излишните й истории, много от които отдавна се повтаряха, да изпива алкохола й и след това да правят страхотен секс. Винаги се опитваше да го целува, а това му беше крайно неприятно; когато се случваше, си представяше НЕЯ! Все пак си беше заслужила два дни на палатка, без хора около тях, които да ги виждат заедно – удобно за него, приятно за нея. Мразеше палатки, а тя май го обичаше! Нямаше търпение да се приберат в града и да остане в тъмния си апартамент с мисълта за НЕЯ! Обичаше да излизат заедно. Имаха страхотна връзка, забавляваха се постоянно с приятели, често само двамата. Много, наистина много рядко се караха. Веднага след това им минаваше, напиваха се и се смееха до късно! Обичаше я толкова много, тя него също, че не знаеха какво ще стане един ден, ако се разделят. Не, нямаше да отидат на палатки, не и това! Беше събрал почти всичкия багаж в колата. Времето беше приятно и реши да се разходи. Тя тръгна с него. Не му се слушаха историите й и каза, че иска да остане сам; започна да ходи по-бързо, а тя не го настигна. Когато се върна при колата, тя пиеше и по очите й личеше, че беше плакала; това го зарадва – за пореден път бе успял да й развали настроението. Прибирането до града му беше приятно, звучеше любим албум, слънцето почти залязваше, блестеше налудничаво в очите му. Тя, сърдита, мълчеше и пушеше. Той се опитваше да пее! Отвори вратата на апартамента си, да, имаше врата, не цип на палатка. Трябваше да проветри. Нямаше търпение да я види! Направи си вечеря, изкъпа се, гледа поредния скучен филм, пусна любимите си дънки за пране, намаза синината с някакъв крем, поразлисти едно списание. Но вече не издържаше – искаше да я види! В главата му не спираше да тече репликата „мога да те обичам“. Угаси навсякъде! Беше време да се срещнат – легна и заспа с нетърпение!...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хареса ми ! Давай в същия дух... Предполагам, че сюжета не е имагинерен и това най- много ми допадна....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хареса ми ! Давай в същия дух... Предполагам, че сюжета не е имагинерен и това най- много ми допадна....

Благодаря :cool: казваха ми че няма плътност в образите и се съгласих преди време, но не съм се отказал :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.