Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да си направя сайт...Може ли да ми препоръчате някой хубав безплатен хостинг и някоя добра система с лесно меню..да има темплейдове за системата и така нататък..а и някоя система за форум..хубава да е...с ранк,аватари и други забавни неща. :cool:Мерси предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Безплатни форум системи има много.Давам ти пример:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Това са най-добрите според мен.Хост може да дадеш 0.60лв на месец не е много и е с смс ето линк към фирмата.Ако не ти харесва:

1.Byethost

2.Freehosting

3.Afmu

4.Doteasy

Има и още безплатни хост услуги, но просто човек не ги знае всичките :), ако имаш въпроси пиши :cool:.

Редактирано от Localhost a.k.a BGwolf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

zymic.com Този добър хост ли е :? а и ако може да ми дадеш система за сайт ще съм ти много благодарен ;) а и този afmu също ми направи добро впечатление :wors:

Редактирано от Stanchev_s7z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мен ми ги препоръчаха приятели.Системи ти дадох картинките ги натискаш и влизаш в официалният им сайт ;).Ако има още нещо неясно казвай :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако можеш да поясниш какво е това "афму" ... Аз лично бих ти препоръчал да си на платен хостинг... тарифите са смешни(от 60ст. на месец???) а услугите и поддръжката, да не се изхвърлям и да казвам тежка дума, но са прекрасни :hush: Или поне двойно по-добри от безплатния хост + това са локализирани в България = по-бързо ще зарежда сайта :)http://sms-hosting.bg ; http://icn.bg ; http://superhosting.bg ; http://hostsean.com etc. За система, зависи за какво ти трябва... CMS-и, колкото искаш :) Ако ще е за форум phpbb3 или smf, ако ще е портал, бухай joomla, ако ще е блог - wordpress .. Също, ако ще е форум и не ти се занимава много, много с хостинги, FTP и т.н., просто влизаш във forumotion.com и си правиш безплатен форум :) Ако мислиш да е сериозно, отдели 20 лева(за 2-3 месеца хостинг и най-евтиния домейн, някъде 5-6 лева .info домейна.... ), не си казвай - "Аз ще започна с безплатен, а ако се развият нещата ще видим!", защото няма как да се развият нещата на безплатен хостинг, или поне в близката година...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз не искам сайт като замунда... :) Просто имам гилд на WoW и искам да си му направя форум и такива работи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В такъв случай бих ти препоръчал да използваш forumotion, става доста по-бързо, а няма голяма разлика с безплатните хостове :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защо не си платиш и да се регнеш в tophost.bg има лоша слава, на в последно време няма оплаквания по 2-3 лв на месец и няма ограничение в My SQL

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Безплатния хост не е добро решение. Вземи си платен хост, цените на се толкова високи вече, пък и има много хостинг компании вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.