Премини към съдържанието
Glasgow_girl

Не разбирам няколко работи (Samsung star 2)

Препоръчан отговор

Здравейте, предния ми телефон беше съвсем обикновен и единствената екстра беше радио и ще се радвам на малко съдействие по отношение на новия, че не разбирам някои неща... 1. Искам да попитам как да тегля от интернет без да ми взема пари и въобще да влизам в интернет безплатно(facebook, google, youtube и т.н.)? Разбрах от къде се свързва с мрежата на интернета вкъщи, само че познавам толкова хора, дето разправят, че супер се набутали с приложения и т.н. и имали сметка 100 лв после, а имат wi fi и се чудя как става това - как да си следя трафика да кажем и да знам кога ще ми вземе пари и кога не? 2. Как да си прехвърлям от компа музика и др. неща? В кутията имаше само зарядно и слушалки и нямаше кабел. :/ Трябва и кабел отделно ли да си купувам или има и друг начин, защото ми е малко странно да не мога да си прехвърлям неща? Мм, сещам се и някои по-дребни неща, но това е основно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За интернета при мен ти писах на лични. Относно това, как да си прехвърляш файлове от телефона на компа и обратно, те съветвам да си купиш блутут вместо кабел, защото ще можеш да си го ползваш и с други телефони по-нататък. Така много лесно ще си прехвърляш файлове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.