Премини към съдържанието
Trichocephalus

Пиян руски висш полицай уринира на работното си място

Препоръчан отговор

Руски полицай, който се изпикал на работното си място, беше уволнен, но пиянската му изява се превърна в хит в интернет и породи възмущението на руснаците, предаде Франс прес, цитирана от БТА.

Полковник Алексей Исаков излязъл в пияно състояние и полугол в коридора на полицейското управление в Санкт Петербург и започнал да пикае по вратата на собствения си кабинет.

Сцената била документирана от охранителните камери в коридора на управлението. Кадрите се озоваха в YouTube на 14 юли и бяха озаглавени: "Напрегнатият работен ден на полковник Алексей Исаков".

Исаков беше шеф на отдела за човешки ресурси в полицейския участък в Ломоносовския район в Санкт Петербург. След като пиянската му проява породи скандал в Русия, Исаков подаде молба за напускане в рамките на план за съкращаване на персонала.

Ръководството на полицията в Санкт Петербург обаче започнало процедура по неговото уволнение за неморално поведение.

Разследване на видеозаписа е доказало неговата автентичност. Свидетели са потвърдили, че в деня на записа Исаков е бил действително пиян.

дир.бг

:) интересно, след като пикае в коридора - какво ли е вършил вътре, в кабинета :eek:

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тая задминава с поне няколко обиколки подвизите на наш Пикльо Фонтански :whist:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Свидетели са потвърдили, че в деня на записа Исаков е бил действително пиян.

Трябва да е бил адски пиян, щом е забравил, че на мястото, на което се намира има камери. :whist:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз се чудя колко ли е изпил за да се натряска толкова - все пак е руснак!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Свидетели са потвърдили, че в деня на записа Исаков е бил действително пиян.

Трябва да е бил адски пиян, щом е забравил, че на мястото, на което се намира има камери. :angry:

Не обърна внимание на една малка подробност, а именно-висш полицайВсеки с малко власт си мисли че е хванал.... за топките, но.....Не си мисли, че нашите са по-различни...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хахахаха, личи си е мортос пиян, не знае дори къде е навярно :angry::)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами да - и нашите са такива. НО руснаците имат армия да си е*е мамата, а ние за нищо не ставаме.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами да - и нашите са такива. НО руснаците имат армия да си е*е мамата, а ние за нищо не ставаме.

И армия имат и полиция.. макар че и там има нелицеприятни истини ...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ми това е огромна държава, всички се съобразяват с нея и е нормално да има силна армия.Колкото и да са прехвалени американските рамбовци(само по филмите), има да ядат още много хляб докато стигнат руските си колеги :angry:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мен ме е яд, че се отделихме от Русия и хванахме да гоним Америка. Със сигурност щяхме да сме по-добре. А относно армията им - като гледах последно парада им в Дена на победата направо настръхнах!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.