Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да си купя лаптоп Dell inspiron n5110 .Но се притеснявам че ще го ползвам предимно за игри и ме е страх че ще загрява много.Та въпроса ми е колко време ще мога да играя докато лаптопът загрее повечко (ако играя примерно за 3-4-5-6) часа дали ще издържи ли?А също така ще загрява ли по малко ако си купя охлаждаща подложка?Става дума ако лаптопът е свързан към контакта.Искам лаптоп защото доста пътувам.Благодаря предварително!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тоя Inspirion e ок за 2 часа игри преди да е стопил ламината на бюрото или да ти е изгорил пръстенцата. Охлаждаща подложка ще помогне ама не много. Освен това ще му скъсиш живота значително със такова товарене.

Ето го и твоя laptop за "игри": http://pcstore.bg/laptopi/DELL-2/DELL-XPS-15-L502x-Metalloid-Aluminum-6GB-2341 . На тази резолюция (1366×768) тази видеокарта би трябвало да подкарва доста игри. Изработката е на друго ниво спрямо Inspirion-a. Но и тук можеш да вземеш подложка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е да ама аз немога да дам повече от 1700лв. а и едва ли само 2 часа имам приятел с n5010 и по-цял ден работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.