Премини към съдържанието
kRiSsOkO

Видео карта за Lenovo 3000 N 200

Препоръчан отговор

Съжалявам, ако въпросът ви се стори малко глупав, но имам нужда от помощта ви. Видео картата на лаптопа ми ( nVIDIA GeForce Go 7300) сдаде багажа и имам нужда от нова. Искам да попитам има ли някакъв начин да разбера кои модели видео карти са съвместими с модела на лаптопа, че бих искала някаква по-добра от старата. Ако няма такава възможност ще съм благодарна ако ми кажете от къде мога да си закупя същата като старата, защото никъде не намирам информация.. Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съжалявам, ако въпросът ви се стори малко глупав, но имам нужда от помощта ви. Видео картата на лаптопа ми ( nVIDIA GeForce Go 7300) сдаде багажа и имам нужда от нова. Искам да попитам има ли някакъв начин да разбера кои модели видео карти са съвместими с модела на лаптопа, че бих искала някаква по-добра от старата. Ако няма такава възможност ще съм благодарна ако ми кажете от къде мога да си закупя същата като старата, защото никъде не намирам информация..

Благодаря ви предварително!

Сервизите на Леново. Видеоконтролерите на преносимите компютри са много по-различни от тези за десктоп машините и не могат да се сменят както вие имате желание
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.