Премини към съдържанието
manuf

проблем при свързване с интернет

Препоръчан отговор

Здравейте! Ще се опитам да опиша проблемът,който е настъпил на компютъра на брат ми тази сутрин.След стартиране ,компютърът не се е кънектнъл.Ходих да видя какво е станало.Уина е 7 ,при отваряне на нетуорк центъра се вижда ,че има създадени две мрежи,едната е локална, а другата пъблик,и на двете няма достъп до интернет.Успях да пусна нета след рестарт на адаптера,тогава пъблик мрежата исчезна и остана домашната,която се свърза без проблем.Но след рестарт на компа,отново се появяват двете мрежи без интернет достъп,и отново трябва да изключа и след това да включа адаптера,за да има връзка с интернет.Интернета е кабелен.Опитах се по някакъв начин да премахна едната мрежа,която никой не знае как се е появила,но не успях. Можете ли да ме посъветвате какво да направя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако ми дадеш снимка може и да мога да ти помогна,защото и моя беше станал по едно време така,но не съм точно сигурен дали е същото :)

Редактирано от Stanchev_s7z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма как да дам снимка,защото аз сега съм си вкъщи,а в не в брат ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.