Премини към съдържанието
SLiTE

2ра онлайн игра - Откриване /2ри сезон

Препоръчан отговор

Привет, потребители на калдата, колеги и просто наблюдатели. След провала на първият ми проект за онлайн браузърна игра, се заех да развия друга по-интересна интригуваща и различна игра, в друг стил подходяща за всички хора :angry: Става дума за ViBank.bg , самата игра е все още в разработка и има доста детайли който трябва да се довършат, критиката към нея може да бъде много голяма, наясно съм с това След края на 1вия сезон на играта всички победители си получиха наградите, а сега във Втория сезон на играта наградите са още по големи :) Моля заповядайте, регистрирайте се, пробвайте и най-важното за мен, насладете се на играта и нека Ви достави удоволствие да поразцъкате нещо различно :nono: Упех и приятни мигове във ВиБанк :)

Редактирано от BssD (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като цяло добър замисъл, добро изпълнение. Пожелавам ти успех с играта! Оценката ми е 9/10 PS. Новото име ми по-харесва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.