Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Напоследак гледам че двд то ми нещо прескача сцени от филмите.макар че дисковите са чисти нови и стари,нямаше проблем преди.Ако някои можи да кажи каде да търсия проблема?!(Примерно:Гледам филми скача с няколко минути на преди пак върви филма до следващия скок}....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напоследак гледам че двд то ми нещо прескача сцени от филмите.макар че дисковите са чисти нови и стари,нямаше проблем преди.Ако някои можи да кажи каде да търсия проблема?!(Примерно:Гледам филми скача с няколко минути на преди пак върви филма до следващия скок}....

Изчисти окото и ще се оправи,пусни един диск за почистване или отвори двд-то навлажни един тампон за уши със разтвор за контактни лещи,ако не можеш да намериш разтвор става и с вода.Не натискай окото докато го чистиш просто прекарай съвсем леко тампончето върху него няколко пъти.При мен винаги се получава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D Сега има ефект! вече не прескача благодария много! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се че съм помогнал,Все пак за това са форумите всеки да помага с каквото може! :bye1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.