Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Seeker_

Лусидни сънища ( Lucid Dreams)

Препоръчан отговор

Здравейте.Темата се отнася за така наречените лусидни сънища.Това е фаза на съня в която ти осъзнаваш че всъщност сънуваш и поемаш пълен контрол над съня си.Ти можеш да правиш абсолютно всичко в него.Може да идеш на каквото си искаш място,да имаш,дори да правиш с**с с които пожелаеш.За повече информация просто напишете Ludic Dreaming в Google илиYoutube и се уверете че не съм луд,а че хиляди хора по света го практикуват,аз от скоро запоцнах все оше нямам напредък.Вие какво мислите за това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това се нарича фантазия.

В психоанализата има и термин "сънища наяве" или "дневни сънища", което пак се разглежда как вид фантазиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо много започна да се говори за това. Нямам никакв представа дали е факт, или измишльотина. В 9gag даже имаше ръководство...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какъв е смисълът човек да практикува "лусидни сънища"? :speak: Има ли полза от подобно сънуване или просто е някакъв метод за т.н. духовно извисяване, което стана твърде модерно напоследък. Според мен си е чиста загуба на време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-малкото както всяко ново и непознато нещо - да опиташ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти е интересна темата прочети за LSD то има и много аналогии на това нещо, но честно казано не е за всеки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...