Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Аз съм си качил Google maps и ми дава отклонение от 2 км.Демек аз съм си в нас а то ми дава че се намирам на 4-тата пряка.Искам някакъв GPS който да показва моето местоположение до точност.Е допускам отклонение от 10,20 метра.И ще помоля да обясните как да го инсталирам понеже се опитах we travel и нищо не успях да направя.Само си изгубих 1 час от времето.Благодаря предварително!!! П.П Телефонът поддържа gps но нямам софтуер на телефона който да го ползва.Телефонът е с JAVA и програмата трябва да е с разширение ....JAR.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От прочетеното в нета става ясно че този телефон няма истински GPS, определя местоположението по клетките на оператора, или по точката за достъп. Затова ти дава отклонение от 2-3 пресечки. Иначе гугъла си бачка прилично, кофтито е че ако си на ново място му трябва нет за да дръпне съответните карти, и макарче не става за навигация до адрес позиционирането е съвсем точно. За истински GPS ти трябва телефон с ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.