Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички! Значи една моя приятелка ме помоли да й препоръчам лаптоп за 700 лв. Значи тя иска нещо 15,6 инчово,ставащо за различни неща-интернет,музика,филми и разни фейсбуци и т.н. ,но да има 500 гб харддиск...и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да е нещо здраво... Какво може да ми препоръчате да й предложа? Трябва да е колкото се може по-здраво и по-качественно за тези смешни (нищожни) пари... а и... и каза ,че трябвал да става за игри...На нейната стара тошиба си инсталирала симс 3 ама мноооууу и закъсвала.... За тея пари-нещо може ли да се намери?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

;) Чупи орехи и жълади, пере, простира и глади, готви и прави свир*и - едновременно ;)http://pcstore.bg/laptopi/HEWLETT%20PACKARD-11/HP-630-B1-4GB-С-ПОДАРЪК-ЧАНТА-HP-3704 Кажи и че много изисквания има :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP PROBOOK 4530S.Има 15.6 инчов екран,Резолюция 1366x768,HDD 500GB,CPU 2,50GHZ i5- със четери ядра и камера ,уа фай блутут и четеч на карти и също лан букса и 2 работи само не мога да се сетя какви бяха и също usb 3x2.0 и usb 1x3.0.Ама колко лева е само че не знам аз съм със него от преди 4 дена и е много хубав и гаранция 1 година и също 4гб рам и може да се сложи до 8 гб и хард диско до 720 гб може да се сложи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:D Летни джанти ,кастофоня сватба прай, тавана нибе, стъклата джът джът :D :D :D и то за без пари :D :D И хардо сур сур - забраех :D Редактирано от zlinaka (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP PROBOOK 4530S.Има 15.6 инчов екран,Резолюция 1366x768,HDD 500GB,CPU 2,50GHZ i5- със четери ядра и камера ,уа фай блутут и четеч на карти и също лан букса и 2 работи само не мога да се сетя какви бяха и също usb 3x2.0 и usb 1x3.0.Ама колко лева е само че не знам аз съм със него от преди 4 дена и е много хубав и гаранция 1 година и също 4гб рам и може да се сложи до 8 гб и хард диско до 720 гб може да се сложи

Честито с новата придобивка. Отвори си собствена тема да дадеш впечатления или направи кратко ревю в нея.

1. Core i5 мобилен с 4 ядра аз лично не знам - ето списък с всички процесори тук . Всички са двуядрени до колкото виждам

2. Уа фай ,блутут и лан букса имат повечето лаптопи произведени след 2006 година, все едно да кажеш че лаптопа има корпус

По темата - предлагаш лаптопа или се хвалиш не разбрахме само че за 700 лв никакъв шанс да се вземе.

До автора: кажи на твоята позната да отдели още малко пари или да ходи и да си взима първия лаптоп който й харесва като външен вид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Значи една моя приятелка ме помоли да й препоръчам лаптоп за 700 лв.

Значи тя иска нещо 15,6 инчово,ставащо за различни неща-интернет,музика,филми и разни фейсбуци и т.н. ,но да има 500 гб харддиск...и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да е нещо здраво...

Какво може да ми препоръчате да й предложа?

Трябва да е колкото се може по-здраво и по-качественно за тези смешни (нищожни) пари...

а и...

и каза ,че трябвал да става за игри...На нейната стара тошиба си инсталирала симс 3 ама мноооууу и закъсвала....

За тея пари-нещо може ли да се намери?

Може да не се набутва толкова. В Метро до 4.04. има промоция на Фуджицу - само за 598 лв.

http://www.metro.bg//pages/1102.aspx?0&mm=12070&cd=2&kd=10&pg=1 това е линка - на последната страница на брошурата. Всичко си има - 4Гб РАМ, 750 Гб диск. Процесора му е от по бавните, но затова пък кара много на батерия - 7 часа. Единствения лаптоп, който се продава в БГ, който не е правен в Китай, а в Германия :rolleyes: . Смятам, че е изгодна сделка !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито с новата придобивка. Отвори си собствена тема да дадеш впечатления или направи кратко ревю в нея.

1. Core i5 мобилен с 4 ядра аз лично не знам - ето списък с всички процесори тук . Всички са двуядрени до колкото виждам

2. Уа фай ,блутут и лан букса имат повечето лаптопи произведени след 2006 година, все едно да кажеш че лаптопа има корпус

По темата - предлагаш лаптопа или се хвалиш не разбрахме само че за 700 лв никакъв шанс да се вземе.

До автора: кажи на твоята позната да отдели още малко пари или да ходи и да си взима първия лаптоп който й харесва като външен вид.

Предлагам този лаптоп,също благодаря и незнам как да пускам теми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.