Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Filsun

15.6 инча лаптоп за 700 лв.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички! Значи една моя приятелка ме помоли да й препоръчам лаптоп за 700 лв. Значи тя иска нещо 15,6 инчово,ставащо за различни неща-интернет,музика,филми и разни фейсбуци и т.н. ,но да има 500 гб харддиск...и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да е нещо здраво... Какво може да ми препоръчате да й предложа? Трябва да е колкото се може по-здраво и по-качественно за тези смешни (нищожни) пари... а и... и каза ,че трябвал да става за игри...На нейната стара тошиба си инсталирала симс 3 ама мноооууу и закъсвала.... За тея пари-нещо може ли да се намери?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

;) Чупи орехи и жълади, пере, простира и глади, готви и прави свир*и - едновременно ;)http://pcstore.bg/laptopi/HEWLETT%20PACKARD-11/HP-630-B1-4GB-С-ПОДАРЪК-ЧАНТА-HP-3704 Кажи и че много изисквания има :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP PROBOOK 4530S.Има 15.6 инчов екран,Резолюция 1366x768,HDD 500GB,CPU 2,50GHZ i5- със четери ядра и камера ,уа фай блутут и четеч на карти и също лан букса и 2 работи само не мога да се сетя какви бяха и също usb 3x2.0 и usb 1x3.0.Ама колко лева е само че не знам аз съм със него от преди 4 дена и е много хубав и гаранция 1 година и също 4гб рам и може да се сложи до 8 гб и хард диско до 720 гб може да се сложи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:D Летни джанти ,кастофоня сватба прай, тавана нибе, стъклата джът джът :D :D :D и то за без пари :D :D И хардо сур сур - забраех :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP PROBOOK 4530S.Има 15.6 инчов екран,Резолюция 1366x768,HDD 500GB,CPU 2,50GHZ i5- със четери ядра и камера ,уа фай блутут и четеч на карти и също лан букса и 2 работи само не мога да се сетя какви бяха и също usb 3x2.0 и usb 1x3.0.Ама колко лева е само че не знам аз съм със него от преди 4 дена и е много хубав и гаранция 1 година и също 4гб рам и може да се сложи до 8 гб и хард диско до 720 гб може да се сложи

Честито с новата придобивка. Отвори си собствена тема да дадеш впечатления или направи кратко ревю в нея.

1. Core i5 мобилен с 4 ядра аз лично не знам - ето списък с всички процесори тук . Всички са двуядрени до колкото виждам

2. Уа фай ,блутут и лан букса имат повечето лаптопи произведени след 2006 година, все едно да кажеш че лаптопа има корпус

По темата - предлагаш лаптопа или се хвалиш не разбрахме само че за 700 лв никакъв шанс да се вземе.

До автора: кажи на твоята позната да отдели още малко пари или да ходи и да си взима първия лаптоп който й харесва като външен вид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Значи една моя приятелка ме помоли да й препоръчам лаптоп за 700 лв.

Значи тя иска нещо 15,6 инчово,ставащо за различни неща-интернет,музика,филми и разни фейсбуци и т.н. ,но да има 500 гб харддиск...и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да е нещо здраво...

Какво може да ми препоръчате да й предложа?

Трябва да е колкото се може по-здраво и по-качественно за тези смешни (нищожни) пари...

а и...

и каза ,че трябвал да става за игри...На нейната стара тошиба си инсталирала симс 3 ама мноооууу и закъсвала....

За тея пари-нещо може ли да се намери?

Може да не се набутва толкова. В Метро до 4.04. има промоция на Фуджицу - само за 598 лв.

http://www.metro.bg//pages/1102.aspx?0&mm=12070&cd=2&kd=10&pg=1 това е линка - на последната страница на брошурата. Всичко си има - 4Гб РАМ, 750 Гб диск. Процесора му е от по бавните, но затова пък кара много на батерия - 7 часа. Единствения лаптоп, който се продава в БГ, който не е правен в Китай, а в Германия :rolleyes: . Смятам, че е изгодна сделка !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито с новата придобивка. Отвори си собствена тема да дадеш впечатления или направи кратко ревю в нея.

1. Core i5 мобилен с 4 ядра аз лично не знам - ето списък с всички процесори тук . Всички са двуядрени до колкото виждам

2. Уа фай ,блутут и лан букса имат повечето лаптопи произведени след 2006 година, все едно да кажеш че лаптопа има корпус

По темата - предлагаш лаптопа или се хвалиш не разбрахме само че за 700 лв никакъв шанс да се вземе.

До автора: кажи на твоята позната да отдели още малко пари или да ходи и да си взима първия лаптоп който й харесва като външен вид.

Предлагам този лаптоп,също благодаря и незнам как да пускам теми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.