Премини към съдържанието
djgeorgie

RQ: VPN сървър за Windows XP

Препоръчан отговор

Трябва ми VPN сървър за Windows XP. Пробвах вграденият сървър в самият Windows, но на него може да се връзва само по един клиент, на мен ми трябва друго решение, за да мога да създам виртуална мрежа за няколко човека. Моля не ми препоръчвайте Hamachi и OpenVPN - пробвал съм ги, но OpenVPN не можах да го настроя. Ако знаете друга такава програма - кажете ми я.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

как бе на вградения може да се връзват и повече хора.

нали говорим за Ad-hoc? Ако не си го настроил на ад-хок няма да стане. Другото тънко нещо е, че трабва РЪЧНО да въведете ИП-тата, гледайте да са поредни за по-добра връзка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    как бе на вградения може да се връзват и повече хора.

нали говорим за Ad-hoc? Ако не си го настроил на ад-хок няма да стане. Другото тънко нещо е, че трабва РЪЧНО да въведете ИП-тата, гледайте да са поредни за по-добра връзка

<{POST_SNAPBACK}>

Не знаех, че може и повече хора да се връзват. Има ли лимит тогава на юсзрите, които могат да са едновременно в мрежата? Какво е ad-hoc? Как да задам IP-тата които да се раздават, аз съм задал 192.168.123.1, 192.168.123.255 защото в тази мрежа искам да се виждат компютрите на вързаните хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.