sisa

Как да сваля снимките от телефона в компютъра?

16 мнения в тази тема

Взех си телефон Самсунг Е330.Няма блуту и затова взех дата-кабел.Сигурна съм,че кабела е инсталиран правилно.Някой може ли да ми каже как да сваля снимките от телефона в компютъра?Моля пишете обясненията като за новаци! Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Взех си телефон Самсунг Е330.Няма блуту и затова взех дата-кабел.Сигурна съм,че кабела е инсталиран правилно.Някой може ли да ми каже как да сваля снимките от телефона в компютъра?Моля пишете обясненията като за новаци! Благодаря предварително!

<{POST_SNAPBACK}>

Еми и аз съм малко босичък по тая тема ма мисля,че трябва да си има и някаква програмка за свалянето на снимките! :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С каква ОС си? ХР, 98...? Към телефона дали ли са ти някакъв диск с драйвери? Ако тоя кабел се включва към USB порта, мисля че не би трябвало да имаш проблем просто да откриеш телефона в My Computer, да отвориш папката където са снимките, и да ги копираш някъде на харда. Възможно е и да ползва някакъв софтуер за целта, но в такъв случай сигурно пак е дошъл в комплект с телефона или виж на страницата на Самсунг. За всеки случай виж в Device Manager дали има некакъв проблем - въпросителна или удивителна до някое от устройствата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нз какъв е този модел Самсунг но аз съм с Panasonic X800 и знам за мн други нокии,сони ериксон и др. че за целта да прехвърлят нещо е нужно PC SUITE.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нз какъв е този модел Самсунг но аз съм с Panasonic X800 и знам за мн други нокии,сони ериксон и др. че за целта да прехвърлят нещо е нужно PC SUITE.

<{POST_SNAPBACK}>

За Самсунга може и да е така, защото май ползва софтуер на Нокиа, но аз съм със Sony Ericsson и през блутута за да прехвърля нещо от телефона на компютъра или обратното, не ми е нужен софтуер, а само драйверите на блутута

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Ми ако си абонат на Глобул и ползваш ММС-услуга ги пращаш на 1717 нали е безплатно и после си ги запаметяваш където пожелаеш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С каква ОС си? ХР, 98...? Към телефона дали ли са ти някакъв диск с драйвери? Ако тоя кабел се включва към USB порта, мисля че не би трябвало да имаш проблем просто да откриеш телефона в My Computer, да отвориш папката където са снимките, и да ги копираш някъде на харда. Възможно е и да ползва някакъв софтуер за целта, но в такъв случай сигурно пак е дошъл в комплект с телефона или виж на страницата на Самсунг. За всеки случай виж в Device Manager дали има некакъв проблем - въпросителна или удивителна до някое от устройствата.

<{POST_SNAPBACK}>

ОС е ХР.Драйвери ми дадоха към дата-кабела.Качих всичко посредством Уизърда.Отваря възможност за прехвърляне на указателя,органайзера,разрешава писане на съобщения,мелодии,и следи регистъра на обажданията.До снимките обаче не мога да се добера.

Между другото какво означава APN Name?

Благодаря на всички за отговорите! :nono::) :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    :eek: Хора и аз имам проблемче ... искам да си пратя от компютъра mp3-ки или некфи снимки с ИЧ порт ама нещо немога да си намеря програмка за тая далавера!Айде ако некой може да ми хелпне да ми пише!ОС ми е ХР Благодаря предварително! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

приятели ,използвайте търсачката тези теми са дъвкани отдавна.

за всяка марка телефон си има програми /фирмени и не/ те са със дравери за съответния телефон,но най-добрите програми са руските.

на този линк -http://www.amobile.ru/soft/lg/ -има програми за почти всички марки,

а на този -http://samsungpro.ru/programms/?content=browse&id=8 --само за самсунг

със здраве и използвайте търсачката. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Tsetso благодаря за линкчетата надявам се да имам успех :help::baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За Самсунга може и да е така, защото май ползва софтуер на Нокиа, но аз съм със Sony Ericsson и през блутута за да прехвърля нещо от телефона на компютъра или обратното, не ми е нужен софтуер, а само драйверите на блутута

<{POST_SNAPBACK}>

Да прав си и така става имам приятел които има блуту и инфраред и през двете префърля без проблем без никъкви програми. Но имам и друг приятел които не искаше да дава излишни пари за блутуу и инфраред и затова си намери PC SUITE и кабел и му свиршу същата работа само дето малко по бавно прехвърляна данните(но това зависи блутуу и инфраред колко пари струва защото колкото по скъпо толко по бързо).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

<{POST_SNAPBACK}>

Стартираш тази икона от десктопа:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Натискаш, иконата със стрлки нагоре и на долу.

Публикувано изображение

Избираш My photos.

Избираш снимката от прозореца горе в дясно.

Натискаш иконата със стрелка надоло.Публикувано изображение

Папката за прехвърляне на снимки от Samsung по подразбиране е тази:

Публикувано изображение

но можеш да я промениш.

УСПЕХ!

Редактирано от sam (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Стартираш тази икона от десктопа:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Натискаш, иконата със стрлки нагоре и на долу.

Публикувано изображение

Избираш My photos.

Избираш снимката от прозореца горе в дясно.

Натискаш иконата със стрелка надоло.Публикувано изображение

Папката за прехвърляне на снимки от Samsung по подразбиране е тази:

Публикувано изображение

но можеш да я промениш.

УСПЕХ!

<{POST_SNAPBACK}>

Най-после нещо конкретно и добре обяснено!Сташно съм ти благодарна! :wors::wors::wors::):):P:clap: :bye: :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

МОЛЯ!!

Пак заповядай!! Публикувано изображение :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

:rolleyes: Хора и аз имам проблемче ... искам да си пратя от компютъра mp3-ки или некфи снимки с ИЧ порт ама нещо немога да си намеря програмка за тая далавера!Айде ако некой може да ми хелпне да ми пише!ОС ми е ХР

Благодаря предварително! ;)

И аз имам проблем имам един кабел (така да се каже) и на него има нарисувано картинка като за USB .. след като го вкарам обаче телефона започва да се зарежда ;DD .. а го вклщчвам в компа. Това означава, че това не е USB ли? Забравих да спомена .. телефона ми е Samsung Star S5230 Редактирано от moni17 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз имам проблем имам един кабел (така да се каже) и на него има нарисувано картинка като за USB .. след като го вкарам обаче телефона започва да се зарежда ;DD .. а го вклщчвам в компа. Това означава, че това не е USB ли? Забравих да спомена .. телефона ми е Samsung Star S5230

Явно телефонът ти има функция да се зарежда през USB. Какъв е всъщност проблемът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение