Премини към съдържанието
GFreeman

Сийдване на торент със сменен път

Препоръчан отговор

Bitcomet-a по подразбиране ми запазва изтегленото на десктопа. И след като вече съм изместил това изтегленото на друго място (не е вече на десктопа), как да го сийдвам?

В св-вата на задачата сменям пътя - като посочвам новата папка, но така и не сийдва, нито се тегли нито се сийдва, а пък процентите се зануляват все едно ще започва да го тегли.

От къде се сменя пътя? :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bitcomet-a по подразбиране ми запазва изтегленото на десктопа. И след като вече съм изместил това изтегленото на друго място (не е вече на десктопа), как да го сийдвам?

В св-вата на задачата сменям пътя - като посочвам новата папка, но така и не сийдва, нито се тегли нито се сийдва, а пък процентите се зануляват все едно ще започва да го тегли.

От къде се сменя пътя?  :yanim:

<{POST_SNAPBACK}>

значи даваш му Стоп .....даваш Пропъртис ...намериш му пътя където е вече ...даваш ОК ... и даваш на Торента десен бутон -> manual hash check ...проверява и като стана на 100 % му даваш старт и си се сиидва :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.