Премини към съдържанието
bran

Виндоус[или компота] не разпознава външната Лан ка

Препоръчан отговор

Моля ви да ми помогнете.След преинсталация на виндоус се оказа че нямам

външна Лан карта или просто виндоус разпознава само вградената на дъното лан карта.Драйверите за дъното се инсталирват автоматично с виндоуса.Инсталирвам оригинални драйвери за даното и пак нямам ваншна лан карта. И дали е от това или трябва да пипам някаде във БИОСА,ако е в биоса моля ви да ми кажете точно каде да отметна енабле че доста гледах там но не можах да открия точно кое да барна[не се престраших].Извинете ме ако темата не е за тук.Дъното е Асус НФ3 а Вина е модифициран СП3 Булид3

Редактирано от bran (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не мога да ти кажа точно,но в биоса можеш да зададееш оптимални настройки.ако не си качил всички необходими драйвери,направи го може да е от това,или преинсталирай win-а :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
не мога да ти кажа точно,но в биоса можеш да зададееш оптимални настройки.ако не си качил всички необходими драйвери,направи го може да е от това,или преинсталирай win-а :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Сигорен сам че ако инстална друг Вин ще трагне но този е много добар и барз и като инстална пак сащия, резултата е 4е нямам пак аре да каже6 каде точно в биоса е за ваншната лан карта кво трябва да пише на енглиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в биос нищо не видях за лан карта,но за всеки случай му задай оптимални настройки и се увери че си инсталирал всики драйвери и ако тогава не стане...че видим а и какво му е толкоз хубавото на този уин,ето тук има добра версия,както и туктази версия съм я тествал лично и мога да каже че върви чудесно :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сигорен сам че ако инстална друг Вин ще трагне но този е много добар и барз и като инстална пак сащия, резултата е 4е нямам пак аре  да каже6 каде точно в биоса е за ваншната лан карта кво трябва да пише на енглиш?

<{POST_SNAPBACK}>

Приятелче, обясни ми що за животно е твоята "външна ЛАН карта", ако посочиш марка и модел - още по-добре. В кутията ли ти е сложена или някъде отвън?

Уиндоуса намира ли още някакво неконфигурирано устройство ( ако тя е свързана със системата)? :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Приятелче, обясни ми що за животно е твоята "външна ЛАН карта", ако посочиш марка и модел - още по-добре. В кутията ли ти е сложена или някъде отвън?

Уиндоуса намира ли още някакво неконфигурирано устройство ( ако тя е свързана със системата)?  :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

проблема е решен с много тарсене на драйвери и се оправи,благодаря на отзовали те се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мене ми се струва на 100%, че си сложил някои Windows, дето са из нета по 200-300Mb, и са с орязани драйвери и т.н.

много се лъжете с тези бози ама ваша си работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.