Премини към съдържанието
tremal

Трябват ми ДРАЙВЕРИ за GForce FX5200

Препоръчан отговор

Не знам дали тук му е мястото но не мога да си намеря нови драйвери за GForce fx5200.Даже и на сайта.Страшно ми секат по-тежките игри, а не е от другите компоненти.Според мен е от драйверите.Ако някой може да ми помогне може да ми пише на tremal@abv.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали тук му е мястото но не мога да си намеря нови драйвери за GForce fx5200.Даже и на сайта.Страшно ми секат по-тежките игри, а не е от другите компоненти.Според мен е от драйверите.Ако някой може да ми помогне може да ми пише на      tremal@abv.bg

<{POST_SNAPBACK}>

Ми то видео картата не е една от наи-хубавите особено за новите игри но виж драиверите 66.93 дали ще ти свършат работа ако не си свали наи-новите 84.**

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ми то видео картата не е една от наи-хубавите особено за новите игри но виж драиверите 66.93 дали ще ти свършат работа ако не си свали наи-новите 84.**

<{POST_SNAPBACK}>

Да, но от каде.пък и аз си бях инсталирал тези за Януари 2006 и пак ми сече.И то готино:играя 1 минута, забие за 10 секунди,после се оправя и забива.....................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да, но от каде.пък и аз си бях инсталирал тези за Януари 2006  и пак ми сече.И то готино:играя 1 минута, забие за 10 секунди,после се оправя и забива.....................

<{POST_SNAPBACK}>

Я си кажи конфигурацията на компютара. РАМ,ДЪНО и такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре пробвай с драйвери 7х.хх те са най-добри до 6 серия на GeForce.

Тези 8х.хх са за най-новите видео карти на nVidia 7900... и нямаш полза от техните оптимизации.

успех :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Я си кажи конфигурацията на компютара. РАМ,ДЪНО и такива.

<{POST_SNAPBACK}>

РАМ памет 512мб а на дъното кво да му гледам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
РАМ памет  512мб  а  на дъното кво да му гледам

<{POST_SNAPBACK}>

Драйверите се теглят от тук

Я по-добре кажи кои игри ти секат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
РАМ памет  512мб  а  на дъното кво да му гледам

<{POST_SNAPBACK}>

Ами дъното си е бая важно, ама щом мислиш, че не е от значение....

Има едно нещо наречено северен мост и управлява паметта и AGP-то и той ако ти грее много също става така, ама като не си споменал случайно кво е дъното:-)

А тая карта не грее ли тя самата, проверил ли си охлаждането й?

5200 определено не е трошачка на бенчмаркове, сигурен ли си че изобщо може да ти носи игрите на избраните детайли и резолюции?!!?

Или си още твърдо за проблем с драйверите? :-))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.