Премини към съдържанието
nasicha

Некадърник, левскар и идиот провалят ЦСКА

Препоръчан отговор

ЦСКА играе слабо, откакто Йешич е начело на отбора. Представяте ли си, ако Аспарух Никодимов, Цветан Йончев, Димитър Пенев или Пламен Марков бяха треньори и тимът се представяше по този начин, какво щеше да стане? Аз мога да ви кажа. Оня глупак Дучето щеше да го уволни.

Йешич нищо не разбира от футбол. Взе готов отбор, направен от Стойчо Младенов, и работата стана. Вярно, че преди него треньор беше един риболовец, но той си тръгна. Аз затова се скарах с Васил Божков.

Най-големият вредител обаче е Стефан Орманджиев. Той никога не е бил от ЦСКА. Ако някой твърди обратното, нека дойде да ми обясни как е станало това. Направете си труда да извадите мачовете с Левски, които ни е свирил, как са свършвали и колко дузпи е дал за тях.

Божков също е левскар в червата. Той беше член на управата на Левски. Взе ЦСКА, защото Любо Пенев нямаше пари и му го подари.

Какъв е изходът ли? Васил Божков, Стефан Орманджиев и Йешич да си ходят и да дойдат хора, които искат ЦСКА да е шампион. Кога шеф на Реал (Мадрид) ще стане президент на Барселона?

Кой е тоя Йешич? Пълен некадърник. Черпи феновете и при 0:2 с Беласица агитката скандира името му. Вече казах, че ако беше Паро или Пената, щяха да го махнат на секундата. Стана ми жал, като гледах мача с Локомотив (Пд) в деня, в който погребахме Иван Методиев.

Не може един левскар, един идиот и един некадърник да водят ЦСКА. Най-добре да ликвидират клуба, та поне да не се ядосваме.Евгени Горанов: :hush:Трябва ли това ръководство да си отиде :bye:

Редактирано от nasicha (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, ама нито един от двамата не е треноьор на ЦСКА сега нали!!! Армейците започнаха да правят серия от слабии мачове , с които си навлекоха гнева на своите фенове. Видима е кризата в която е изпаднал отбора на Божков......и тя е от полза за ЛЕВСКИ , които са в страхотна форма и в четвъртък ще докажат това дори и да не постигнат успех срещу Шалке04. :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За мен следният вариант ще е най добър .

1. Собственик - Гриша Ганчев . Сериозен бизнесмен разполагащ с достатъчно средства да издържа отбор като ЦСКА . Гришата от доста време иска да купи клуба . Мисля , че няма да допусне разправии между треньор и мениджър .

2. Треньор - Димитър Пенев . Пената е легенда за Цска и националния отбор . Притежава изключителен нюх за откриване на млади таланти (Бербатов, Стилян Петров , Мартин Петров) . Ще изгради отбор съставен от млади футболисти , играещи със сърце .

3. За всички други длъжности Гриша Ганчев ще се погрижи . Той е човек който знае как да си управлява клуба и да подбира необходимите хора . Също така няма нищо общо с Еврофутбол .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В България винаги треньорът е виновен и в повечето случаи се прави грешка, като при най-малкия неуспех се сменя треньора. Това е само в България и никъде другаде.

Това обаче е ИЗКЛЮЧЕНИЕ. Съгласен съм, че Йешич е абсолютен некадърник. За нищо не става. Само крещи като някой селянин и никога не пада по гръб и не признава слабостите си. Много ме дразни тоя.

Левскар съм, но мисля, че ако се махне Йешич ще е по-добре за ЦСКА. За Орманджиев не знам, но надутият селянин определено пречи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.