Премини към съдържанието

Странен проблем с някои пароли

Препоръчан отговор

Случи ми се нещо доста странно. Вчера се опитах да си вляза в кутията в абв и установих че немога (невалиден протребител или грешна парола). Днес се опитах да вляза в калдата и установих че немога - същатата причина. Установих че навсякаде където ползвам един и същ юзер е нев*****7можно да вляза. Регистриах наново същото според мен име в калдата, но виждам че има три ***. Някакви идеи какво може да е това. Скенирах със какво ли не за вируси и прочие, преисталирах браузъри и прочии, всичко каквото се сетите. Възможно ли е по някакъв начин проблемът да е от клавиатурата. Май не ми приема тези три буквички "lpa".

Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Случи ми се нещо доста странно. Вчера се опитах да си вляза в кутията в абв и установих че немога (невалиден протребител или грешна парола). Днес се опитах да вляза в калдата и установих че немога - същатата причина. Установих че навсякаде където ползвам един и същ юзер е нев*****7можно да вляза. Регистриах наново същото според мен име в калдата, но виждам че има три ***. Някакви идеи какво може да е това. Скенирах със какво ли не за вируси и прочие, преисталирах браузъри и прочии, всичко каквото се сетите. Възможно ли е по някакъв начин проблемът да е от клавиатурата. Май не ми приема тези три буквички "lpa".

Мерси предварително.

<{POST_SNAPBACK}>

Онтаряш Word , Notedad или каквото там използваш и започваш подред да пишеш буквите. Ще си проличи дали проблема ти е от клавиатурата или не

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.