Премини към съдържанието
alex1986

Махане на лиценз от филм

Препоръчан отговор

Преди малко си свалих един филм, но като го пусна и ми излиза че трябва да приема лиценз. Обаче като се зареди прозорчето за лиценз в него има глупави работи и няма начин да се даде Accept. Затова исках да ви помоля за програма която да махне този лиценз и да мога да си гледам филма, защото отново не ми се сваля. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди малко си свалих един филм, но като го пусна и ми излиза че трябва да приема лиценз. Обаче като се зареди прозорчето за лиценз в него има глупави работи и няма начин да се даде Accept. Затова исках да ви помоля за програма която да махне този лиценз и да мога да си гледам филма, защото отново не ми се сваля. Благодаря предварително.

<{POST_SNAPBACK}>

Даа. Да сте чували за TCPA. Можете да прочетете нещо ТУК или да потърсите още в Google. Макар, че проекта е доста стар и се говори, че са го изоставили, няма да се учудя ако един ден като се опитате да гледате "домашно" рипнат филм WMPlayer истрие всички филми за които нямате лиценз без дори да пита дали може или не. Microsoft са способни на такова нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предполаггам,че става въпрос за лиценз,който позволява видеото да бъде гледано само в държавата,която се разпространява.Ако е така опитай да го излъжеш (чрез прокси) че си в съответната държава,въпреки че се съмнявам това да помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.