Премини към съдържанието
cuntar

Проблем с Интернет експлоер

Препоръчан отговор

Искам съвет как да си оправия интернет експлоера немога да слагам линкове немога да си трия съобщенията от абв нищо просто не зацепва дано ми дадете съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам съвет как да си оправия интернет експлоера немога да слагам линкове немога да си трия съобщенията от абв нищо просто не зацепва дано ми дадете съвет.

<{POST_SNAPBACK}>

Инсталирай си друг броузер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Инсталирай си друг броузер.

<{POST_SNAPBACK}>

Мерси ще го направия

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ехх изпревари ме и аз щях да кажа същото за предпочитане Опера или Лиско.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ехх изпревари ме и аз щях да кажа същото за предпочитане Опера или Лиско.

<{POST_SNAPBACK}>

[/quote

Дай линк и един въпрос дали ще ми се запазят настройките за интернета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Дай линк и един въпрос дали ще ми се запазят настройките за интернета?

<{POST_SNAPBACK}>

Ако решиш да използваш Firefox можеш да си импортираш настройките от IE и да ги ползваш същите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ако решиш да използваш Firefox можеш да си импортираш настройките от IE и да ги ползваш същите.

<{POST_SNAPBACK}>

как да ги инпортирам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    как да ги инпортирам?

<{POST_SNAPBACK}>

При инсталацията Firefox-a пита: "Желаете ли да пренесете настройките от ИЕ? Кликаш Да и си готов.

Намери версия - 1.5 - има я на БГ направо с инсталацията.

:bye: Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

АЗ мисля че опера е по-добра и затова използва нея

ftp://ftp.opera.com/pub/opera/win/853/en/ow32enen853.exe това е линк за последната финална версия 8.53

http://snapshot.opera.com/windows/o90w_8333m.exe а пук това е линк за последната БЕТА версия аз съм с нея не ми прави никъкви проблеми и съм много доволен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    АЗ мисля че опера е по-добра и затова използва нея

ftp://ftp.opera.com/pub/opera/win/853/en/ow32enen853.exe  това е линк за последната финална версия 8.53

http://snapshot.opera.com/windows/o90w_8333m.exe  а пук това е линк за последната БЕТА версия аз съм с нея не ми прави никъкви проблеми и съм много доволен!

<{POST_SNAPBACK}>

Аз не използвам нея но все пак мисля че тя е най-добрата Опера това е!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аз не използвам нея но все пак мисля че тя е най-добрата Опера това е!!!!!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Пак благодаря Опера е страхотна!!! :);)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма проблем. Да питам оправиха ли се проблемите с линковете и с пощата АБВ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Няма проблем. Да питам оправиха ли се проблемите с линковете и с пощата АБВ?!

<{POST_SNAPBACK}>

Да всичко е наред ама как да сложа нещо да бъде заглавна страница например google :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости Ghostface Killah

<{POST_SNAPBACK}>

Какво направихте нека обобщим. Сменихте му браузера. Браво на вас. А някой поинтересува ли се за проблема? Лично аз от това "немога да слагам линкове" както и " нищо просто не зацепва дано ми дадете съвет." въобще не разбирам. Само разбрах че не триело съобщенията от абв. А какво става като ги маркираш и кликнеш на "Изтрий" ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Да всичко е наред ама как да сложа нещо да бъде заглавна страница например google :)

<{POST_SNAPBACK}>

Оставам с впечатление, че си се спрял на Опера. В този случай отваряш браузъра и натискаш последователно Tools -> Preferences -> General. И във второто поле си пишеш адреса на страницата, която искаш да ти е Home page. Например: http://www.google.com/. После ОК и готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Оставам с впечатление, че си се спрял на Опера. В този случай отваряш браузъра и  натискаш последователно Tools -> Preferences -> General. И във второто поле си пишеш адреса на страницата, която искаш да ти е Home page. Например: http://www.google.com/. После ОК и готово.

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря ти!!!!!!!! biggrin.gifbiggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Какво направихте нека обобщим. Сменихте му браузера. Браво на вас. А някой поинтересува ли се за проблема? Лично аз от това "немога да слагам линкове" както и " нищо просто не зацепва дано ми дадете съвет." въобще не разбирам. Само разбрах че не триело съобщенията от абв. А какво става като ги маркираш и кликнеш на "Изтрий" ?!

<{POST_SNAPBACK}>

66736_offtopic_smile.gif

Всичко е до обяснение на проблема. Колкото по-подробно бъде обяснен, толкова е по-голяма вероятноста да ти се даде точен отговор. cuntar започна с "Искам съвет как да си оправия интернет експлоера" и тъй като всеки начинаещ който претендира, че разбира от компютри знае, че ИЕ не е най-добрия интернет броузер, то първия "съвет" е ... да ползва друг броузер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с мнението Ви. Има проблем с Експлорера и пита .. вместо отговор получава стандартното за всеки един .... Ами слойи друг браузар... е като се омаже и друкия какъв ще Ви е отговора .. Естествено сложи следващия laugh.gif То малко излиза като .. докторе нещо ме наболява ръката ... епа нема проблем ще я резнем ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.