Премини към съдържанието
peps

Преметнахте ли някой на 1 април

Препоръчан отговор

Предлагам тук всеки да сподели какъв номер е спретнал на някои роднина,приятел или близак,а защо не и на някой непознат!

Аз лично тази сътрин пратих брат ми на училище,а тои горкия както си беше сънен взе че тръгна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха,казах на гаджето че баща и я е търсил и тя му се обади по телефона.Двамата дори и не загряха и чак като почнах да се смея те се смяха с мен.Ще бъда бдителен обаче за да не ми го върнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, шефа, че е паднала цялата мрежа:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз казах на жената, че се е запушила тоалетната снощи незнайно как и не може да се ходи днес.

Голям смях падна

:)

:hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наставникът на ЦСКА Миодраг Йешич хвърли в ужас "червената" част на България, след като подаде оставка само броени часове преди голямото дерби с Левски.

Sport1.bg разкри, че мажоритарният собственик на клуба Васил Божков е поставил ултиматум на Йешич, който със сигурност щял да бъде уволнен, ако "армейците" не спечелят двубоя в неделя.

Старши-треньорът на ЦСКА обаче решил да не докача "мача на истината", тъй като самият той го отписал, след като няма да може да разчита на цяла дузина ключови футболисти. Така поне Йешич запази част от поразклатеното си реноме след невероятно слабата продукция на възпитаниците му през пролятния дял от шампионата.

Най-вероятно негов заместник ще е Едуард Ераносян, който в последните срещи е неизменно на "Армията" и в близките дни ще се срещне с Божков, за да дискутират условията около договора на бившия треньор на Локомотив Пловдив.

Временно на поста на Йешич бе назначен бившият централен бранител на ЦСКА Люпчо Марковски, който ще води отбора в тандем с македонските си сънародници Бобан Бабунски и Саша Чирич, които преди време носиха червената фланелка.

И това ли е първоаприлска шега ????????

а иначе - НЕ :wors: но пък за сметка на това си дръпнах Ice age 2 от линка на FIFA :)biggrin.gif:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да аз преметнах един приятел че му е спукана гумата на колата (а аз преди това му я спаднах) и той я смени с резервната тръгна да му оправят спуканата и да я залепат и като я даде на монтьора му каза че и няма нищо и приятела ми ме подгони........

А на сичкото отгоре му зеха и пари biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Редактирано от Crazy_Alf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.