Премини към съдържанието
oneliverpool

Барселона - Реал Мадрид

Препоръчан отговор

Каталуня срещу Мадрид . Роналдиньо срещу Зидан . Титаничен сблъсък между най добрите отбори в Испания .

Давайте прогнози за супер дербито на Европа .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Барса защото са ми любимци и са във вихъра си,мнозина ги сравняват с прочутия дрийм тийм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз по принцип съм за Реал , но нямаме шансове срещу този фамозен отбор на Барса . Нямо просто кой да спре онова извънземно Роналдиньо .

Жалко само , че много от нас няма да могат да гледат мача заради тази Диема Екстра .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аз по принцип съм за Реал , но нямаме шансове срещу този фамозен отбор на Барса . Нямо просто кой да спре онова извънземно Роналдиньо .

Жалко само , че много от нас няма да могат да гледат мача заради тази Диема Екстра .

<{POST_SNAPBACK}>

Само по нея ли ще дават мача?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Мача(най-вероятно)ще го дават по NTV.Турска телевизия която има правата за испанското първенство.Виж дали кабелният ти оператор не я излъчва.Нищо не се разбира от коментара,но ще си гледам мача.Иначе само Барса.Реал нямат никакви шансове. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Барселона-Реал 1-1

Сигурно нямаше футболист на Барса които да не изтърва голово положение.Второто полувеме не излезнаха от наказателното си поле.Роберто Карлуш получи 2 жълто картона за реплики към съдията.Нещо недопустимо споед мен за футболист като него.Мота се контузи при головата атака на Роналдо.Реал изкараха голям късмет този мач. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.