Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

http://www.asus.com/event/2013/mb/KL_ASUS_ROG/index.htm

мисля, че е само за потребители на ASUS ROG

+ For anyone used mainboard Aus Rampage IV series, V series Maximus, Maximus IV series, Crosshair V series (access LINK)
Редактирано от ivan_baroveca (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук има описано решение свързано с ограничението:

http://www.raymond.cc/blog/activate-free-kaspersky-antivirus-2013-rog-1-year-license/

Лично аз не съм го тествал.

Работи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работи дори с българската версия на програмата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде по-тихичко,че предстои пускането на нов патч и току виж спряло да работи   ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да каже нещо за тази промоция http://usa.kaspersky.com/kav-offer ?

Без никакъв шанс за промо код! Промо кодовете са различни за всеки потребител и доколкото знам трябва преди това да си  купил продукта  за да ти пратят после евентуално и промо кода. Същото и за KIS има такива промоции.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

тая врътка с 1 год. лиценз за асус  работи ли на кав 2014 рк1

Редактирано от marian860914 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тая врътка с 1 год. лиценз за асус  работи ли на кав 2014 рк1

2014 RC се активира с бета код. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2014 RC се активира с бета код. 

ок мерси , а в 2014 олекотено ли е натоварването на процесора при свалянето на деф. в сравнение с 2013,

има ли някаква значителна разлика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок мерси , а в 2014 олекотено ли е натоварването на процесора при свалянето на деф. в сравнение с 2013, има ли някаква значителна разлика?

Програмата но е все още в бета тест но няма проблем с обновяването. Вие как установихте,че има натоварване при обновяването? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата но е все още в бета тест но няма проблем с обновяването. Вие как установихте,че има натоварване при обновяването? 

системата започва да се затормозява, когато почне да се обновява и всичко работи бавно.

вентилатора на лаптопа почва да шуми и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

системата започва да се затормозява, когато почне да се обновява и всичко работи бавно.

вентилатора на лаптопа почва да шуми и т.н.

:D  Провери машината си понеже аз подобни проблеми никога не съм имал. Натоварва се процесора при слепването ама чак пък да работи бавно лаптопа .... такова нещо не съм имал дори с всичките бети на 2013 и 2014 версия .  :)

пп. ... и това е тема за промото,въпроси и мнения в подходящата тема.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D  Провери машината си понеже аз подобни проблеми никога не съм имал. Натоварва се процесора при слепването ама чак пък да работи бавно лаптопа .... такова нещо не съм имал дори с всичките бети на 2013 и 2014 версия .  :)

пп. ... и това е тема за промото,въпроси и мнения в подходящата тема.

със сигурност и годинките на лаптопа оказват влияние, но с аваст фрее този проблем го нямаше

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

със сигурност и годинките на лаптопа оказват влияние, но с аваст фрее този проблем го нямаше

Моят лаптоп не е първа младост. На четири години е и винаги на него е бил Касперски - от версия 7 досега каквото се сетиш + виртуалка.

Един отчет на GetSystemInfo няма да е излишен - със сигурност има конфликти някакви. 

http://www.getsysteminfo.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен натоварване при ъпдейт не се наблюдаваше, но браузването беше от силно затруднено до невъзможно. Пробвано с IE, Opera и Firefox, без разлика. След ден я разкарах. Жалко за добрата оферта. Става дума за настолен компютър с задоволителни параметри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...