Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи предлагам нещо което без да лъжа съм взаимствал от други форуми които не са от BG, в раздела нови програми е добре да се слагат само линкове към програми без да има благодарности, съгласете се ,че е тъпо да следиш постоянно този раздел и в един момент виждаш нови версий влизаш и гледаш как някой доволен е благодарил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм напълно, но няма да има кой да прочете това и винаги ще има нови потребители, като по-свестните ще искат да изкажат благодарността си. Сега и аз мисля че е глупавичко, пък и се трупат постове за едното нищо. Не казвам че не трябва да има благодарност, но има други начини и основно в раздел програми това е Системата за репутация, която след като да кажем 1 месец ти е помагал даден потребител, можеш да го възнаградиш с + :wors: и така до 100 (ама това е друга тема)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са тия смешки много сте интересни тук раздела за нови програми е само за нови програми благодарностите е по-добре да са в отделна тема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що не си пуснеш един RSS Feed и да спреш да се нервиш, че изнервяш и останалите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Antonio70 - Respect others, if U want to be respected!!! Само не разбрах защо след като се съгласих с теб пак пишеш? Да не би да не ти хареса коментара или какво?!?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.