Премини към съдържанието
_D5

Мога ли да имам две работни полета в Windows

Препоръчан отговор

Бях си инсталирал Сусе 9.3 и страшно много ми хареса това, че има 2 работни плота.

Въпросът ми е мога ли да си направя нещо такова и под уин хр?

Ако евентуално мога, моля обяснете как.

:down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да може до 4 само трябва да си инсталираш Power toys от сайта на Microsoft

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък предлагам да размислиш и да си се върнеш на Сусе или нещо по така като Мандрива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък предлагам да размислиш и да си се върнеш на Сусе или нещо по така като Мандрива.

<{POST_SNAPBACK}>

Ами с удоволствие, само че не можах да се оправя нещо с настройките на нета, иначе ми хареса сусето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да подкараш Нет на Сусе ти трябват Yast и някви други щуротии.

Затова ти предлагам алтернативата Мандрива (която е много по-лесна от Сусе), за която подкарването на Нет е детска игра, а след конфигуриране на URPMI вече си master на програмите от целия свят.

p.s. Мандрива е за начинаещи защото почти всички настройки са в графичната област.

ENJOY !

Редактирано от steady (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да подкараш Нет на Сусе ти трябват Yast и никви други щуротии. От 1,5 години го ползвам и не знам да е по-лесно на някоя друга *nix система. Както и да е, не искам сега да предизвиквам дискусий и спорове кой *nix е по-добър и кой не., а да помогна.

@_D5

Опиши си подробно проблема ти със Сузе и ще ти кажа къде какво не можеш да направиш(надявам се да мога).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.