Премини към съдържанието
peps

Твоя най-незабравим миг

Препоръчан отговор

Разкажете за вашият незабравим миг,който ще остане задълго в съзнанието и сърцето ви.С кого бяхте?Къде бяхте?Празнувахте ли нещо? И изобщо каквото се сетите напишете го!

:nono: ПС.Пускам това в реванш на темите с лошия ми правопис и се надявам този път да съм се справил по-добре! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имала съм много незабравими мигове,но се надявам най-незабравимите,силните и красиви тепърва да ми предстоят cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично за мен,мига който искам да запазя за винаги е 1 изгрев край Созопол, с 1 момиче и много романтика!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много са и дори като го кажеш да не е нещо особено самото присъствие в този момент, на това място за теб може да значи много. Стига да не е някакво екстремно или супер интересно, повечето сме имали такива преживявания и вероятно не едно и две. Важно е да си го направиш хубаво дори да не разполагаш с никакви подръчни материали :) Не се страхувайте да действате като по филмите, защото на всички им харесва и искат поне за малко да се почувстват "като на кино". С малко въображение и правилният човек дори обикновенният миг може да се превърне в спомен до края на живота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имала съм много незабравими мигове,но се надявам най-незабравимите,силните и красиви тепърва да ми предстоят  cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Силно се надявам и при мен да е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би още не съм го изживяла този миг. Така и трябва. По-добре да предстои, отколкото да е само спомен. Иначе съм имала толкова много приятни мигове, които имат някаква стойност и значение, а не са само приятно прекарано време. Не мога да определя само един, всичките са важни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.