Премини към съдържанието
bo6ko

Началото на новата атака в Европа

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Дербито определи изходните позиции, номерът на титлата остава на заден план

Цената на победата има златно покритие за единия от съперниците, това е ясно и на децата. Но има по-голям залог от този дали едните ще сложат 24 след броя на титлите си, или другите ще дръпнат до 31. Дербито решава изходните позиции за новата атака на Европа през задаващата се есен. Там са големите мачове, истерията за билети, парите от телевизиите, международният авторитет и тлъстите трансфери. Там се каляват поколения футболисти и фенове. В този смисъл титлата отваря единствения възможен коридор за атака на Шампионската лига. Турнирът от друга планета, която ние, българите, все още не познаваме. Заради престъпните резултати в началото на 90-те години българските отбори изгубиха от поглед конкурентите. Сега обаче Левски има уникалния шанс да е сред поставените отбори в третия квалификационен кръг. С няколко условия, разбира се. Първо, трябва да бъде победен ЦСКА. Второ, шампионатите в другите страни да се развият без големи изненади. И трето, все пак да бъде прескочен вторият кръг.

Разбира се, изпълнението на всички тези условия не гарантира идеалния съперник, но по-добра изходна позиция за атака на групите в близките години няма да стигнем. Титла и летни мечти за Шампионската лига ще доведат до положителни промени на Герена. Публиката наистина ще се завърне на стадиона, настроението ще се повиши рязко, а твърде вероятно ще бъдат осигурени пари за едно-две класни попълнения.

При загуба тази вечер червените ще изпаднат в тотална криза, чиито размери не може да предвиди и Нострадамус. Няколко отрязани греди и глави ще са най-малкото. Вероятно медиите ще трябва да открият биваци на Армията, за да проследят динамичните събития. Публиката в никакъв случай няма да бъде умилостивена от задаващата се национална купа.

7 дни спорт

Редактирано от bo6ko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напиши поне от къде си копнал инфото/статията. :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Напиши поне от къде си копнал инфото/статията. :nono:

<{POST_SNAPBACK}>

Така по добре ли е?То е ясно че не съм я написал аз. cool.gif Просто според мен е интересна.Според мен ЦСКА си продаде титлата,не се горея с това че ще сме шампиони тази година,не и по този начин.Радва ме това че Левски играе добре в евротурнирите и(ще е,най-вероятно)сред поставените отбори за Шампионската лига и има реалните шансове да се класира.Времето ще покаже.Все пак това е футбол.

Редактирано от bo6ko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.