Премини към съдържанието
draj3

Как да играя игри онлайн като съм с маскирано IP

Препоръчан отговор

не мога да играя игри в интернет сървъри

интернет-а ми ми идва от прокси

как да подкарам примерно кънтър 1.6 в интернет сървър??????????? :wors:

Редактирано от kal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попринцип (аз специално) не играя игри (особено CS), но съм чувал (ей така с едното ухо), че за да играеш в нета (за някой игри) ти трябва реално IP (пр. 62.213.185.XX).

ENJOY !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е задължително да ти е реално за да можеш да играеш, трябва ти реално ако искаш да направиш игра! Ми пробвай да играеш с някой приятел а не сървър, и виж дали ще стане, аз бих играл с теб но контрата ми е "Source".

П.П.: Иначе и аз не съм голям фен на играта, ама това е защото съм слаб на нея biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
интернет-а ми ми идва от прокси

<{POST_SNAPBACK}>

Това е лошо. А също съм с нереално IP(192.168.1.3), но не и през прокси и нямам проблеми с CS(Steam). Потърси из настройките на играта да видиш дали някъде не можеш да въведеш прокси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това е лошо. А също съм с нереално IP(192.168.1.3), но не и през прокси и нямам проблеми с CS(Steam). Потърси из настройките на играта да видиш дали някъде не можеш да въведеш прокси.

<{POST_SNAPBACK}>

И при мен е същото с нереално IP съм но нямам никакви проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за да е реално трябва да завършва на ХХ ли ??? Поне тва разбирам от написаното !! Ае моля някои да ми обясни , че сега играя War III от вкъщи !!! Играя си го ама не мога да правя мрежа , а като питах един мои приятел ( комп спец ) ми каза че IP - то ми е реално !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее аиде де , все трябва :) да има някои геимар от тука !!! Помогнете .... :love:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hamachi

С Hamachi можете да свържете два или повече компютъра, свързани в Интернет, в отделна виртуална мрежа, осигуряваща защитен пренос на данни. Програмата е удобна за хора, които нямат реално IP и използва реален сървър в Интернет, за присъединяване на реално IP, към което в последствие могат да се свържат други потребители. С нейна помощ можете да се свържете с който и да е компютър в мрежата на Hamachi, да използвате Windows File Sharing, да играете LAN игри, да стартирате частни Web или FTP сървъри или просто да комуникирате директно с някой компютър.
Редактирано от bozko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това щях да казвам:

Вижте тук:

Темите

Download1

Download2

Редактирано от PoliceMan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно и вие не сте наясно с много неща.. Та темата беше свързана с това, че търся начин как да играя Counter-Strike при положение, че интернет-а ми идва от прокси сървър? А относно реалното IP не завършва на ХХ.... И потребител който има такова IP може да пусне някакъв сървър... Но за да играеш онлайн не ти трябва реално IP... Тва е за сега.. Надявам се да се намери начин по моя въпрос мерси все пак ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Явно и вие не сте наясно с много неща.. Та темата беше свързана с това, че търся начин как да играя Counter-Strike при положение, че интернет-а ми идва от прокси сървър? А относно реалното IP не завършва на ХХ.... И потребител който има такова IP може да пусне някакъв сървър... Но за да играеш онлайн не ти трябва реално IP... Тва е за сега.. Надявам се да се намери начин по моя въпрос мерси все пак ;)

Нещо немога да разбера какво искаш да влезнаш в някяв сарвар и да играеш там или да си направеш ти сарвар от твоято PC и да играете с прияте ли.Ако е второто може да пробваш да си свалиш пач 23 и да си го инсталираш.От него си пусни дидикеи сарвар и играите в него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз като дражето съм с прокси и общо взето не мога да играя нищо онлайн :nono: но след като прегледах тази тема и видях че и други хора с подобен на моя нет играят , супер много се озадачих. Ако може някой разбиращ да обясни как можем ние (прокситата) да играем примерно Це ес или Лайн ейдж 2 :laughing5::grimace::no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да цъкаме CS през прокси трябва да емулираме по някакъв начин интернет връзката от прокси сървъра... Аз питам дали има такъв начин и ако има какъв е?!?! Всичко написано по темата ми е ясно откакто имам комп, но тва за проксито изисква изобретателност и то голяма! Въпреки, че вече не съм през прокси ми е интересно как би станало тва :);)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За да цъкаме CS през прокси трябва да емулираме по някакъв начин интернет връзката от прокси сървъра... Аз питам дали има такъв начин и ако има какъв е?!?! Всичко написано по темата ми е ясно откакто имам комп, но тва за проксито изисква изобретателност и то голяма! Въпреки, че вече не съм през прокси ми е интересно как би станало тва ;):wors:

Не е сложно.Просто цъкаш на мултиплеър написваш Айпито на приятеля ти и той твоето натискате на каква карта и другите глупости после цъкате окей или квото там беше и почвате да търсите играчи в определения сървър.Толкова ли е трудно?Но първо трябва и да си настроиш определения сървър и приятеля ти твоя и готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз от 3 години съм с прокси и все още не съм открил начин да играя онлайн...Просто хората,които пишат в темата незнаят по каква работа са го направили...По-нагоре видях,че някой беше дал предложение за игра с Хамачи...Да,но и хамачито неможе да се върже заради проксито....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз примерно искам да си направя сървър на wow 2.3.3 а сам на БТК ще може ли hamachi да ми помогне ??? ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.