Премини към съдържанието
sphinx

Проблем със субтитри на DVD-домашно кино

Препоръчан отговор

Здравейте!

От скоро имам домашно кино, модел: NEO DVD-HT602QQ DIVX. :)

Не мога да се справя обаче със следния проблем: когато на едно DVD са записани няколко DivX-филма (заглавията на филма и на субтитрите са еднакви), излиза само картина и звук, но без субтитри. Независимо дали всеки филм е в отделна папка или са в насипно състояние. Ако на обикновено CD е записан само един филм + субтитри, всичко върви нормално.

Ако знаете какво трябва да направя, за да излеза благополучно от тази ситуация, моля помогнете ми.

Благодаря предварително! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

От скоро имам домашно кино, модел: NEO DVD-HT602QQ DIVX:)

Не мога да се справя обаче със следния проблем: когато на едно DVD са записани няколко DivX-филма (заглавията на филма и на субтитрите са еднакви), излиза само картина и звук, но без субтитри. Независимо дали всеки филм е в отделна папка или са в насипно състояние. Ако на обикновено CD е записан само един филм + субтитри, всичко върви нормално.

Ако знаете какво трябва да направя, за да излеза благополучно от тази ситуация, моля помогнете ми.

Благодаря предварително!  cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Не зная дали това ще ти е от полза, но провери името на субтитрите. То задължително трябва да е името на филма.SUB или името на филма.SRT

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте!

От скоро имам домашно кино, модел: NEO DVD-HT602QQ DIVX:)

<{POST_SNAPBACK}>

Съкрати до минимум имената на файловете филм/субтитри и махни всички специални знаци, остави само точката между името и разширението, например Aliens.Of.The.Deep.2005.DVDrip.valio.avi става AliensOfTheDeep.avi. Сложи всеки филм в отделна папка със същото име. Няма гаранция, че ще стане, но не ти пречи да пробваш. :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте!

От скоро имам домашно кино, модел: NEO DVD-HT602QQ DIVX:P

<{POST_SNAPBACK}>

Не става, така че не се притеснявай. И при други е така.

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.